Parfümlü pudra ne işe yarar?

bazı kozmetik ürün kataloglarında (avon oriflame vb) görüyorum parfümlerin pudralarını da satıyorlar. bu pudralar bebe pudrası gibi ve güzel bir koku yayıyor ama tam nasıl kullanıldığını merak ediyorum. pişiği olan veya sıcakta çok terleyen kilolu insanlar mı pudra kullanırlar yoksa parfümün kalıcılığını arttıran güzel bir şey mi? zararı var mı?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• vucut için kullanmak için bence pek uygun değil ben kullanamadım daha doğrusu gerek olmuyor. ama pudrası talk pudrası gibi değil çok daha ince evet parfüm kokusunu vucutta kalıcı hale getiriyor. ama terleme problemi olmayan birinin gerek duyacağı bişey değil bence. zararı olacak birşey değil. ben vucuduma kullanmayınca sivilcelerim için yüzümde kullanmıştım bir zararını görmedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Guzel soru :))

0|0
    0|0
  • kadınların suratlarını güzelleştirmeye tamire yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Görmedim ama muhtemelen parfüm olmadığında kullanman içindir.Hatta kolyenin içinde vardı bi ara güzel ve pratik bence.

0|0
    0|0
    • var bu ay kataloğunda yada link atbilirmisin ?

• eskiden görmüştüm uzun zamandır kataloğa bakmıyorum ama sıklıkla görüyodum pudra satıldığını

• yok kız allah cezanı vermesin emi :D o pudralar hem kokulu hemde işıltılıdır cildi daha hoş gösterir vicut spreyleri de aynı işlevi görür ama alkol içerdiginden cildi kurutur bunlarda öyle bir durum söz konusu değil yine de çok tercih edilmez kıyafetlere bulaşabilme durumları oldugu için bence gereksiz alma derim..

0|0
    0|0
  • canım bunlar talk pudrası oluyor, vücuda hos koku verir, teri emer, özellikle koltuk altına kullanıldıgında cilt tonunu acıyor ve cildi cok güzel yumusatıyorr:) banyodan cıktıktan sonta iyice kurulanarak kullanabilirsn, koltuk altı, karın bölgesi ama genel olarak vücudn tamamında kullanılabiliyor:)

1|0
    0|0
  • ben kullanıyordum bir ara o ürünleri. hoş bir koku bırakıyor tende. hem de parlak gösteriyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...