Haftasonu çalışılabilecek işler var mı?

Hafta sonları çalışılabilecek Küçükçekmece taraflarında iş arıyoruz.Önerisi ya da bilgisi olanlar şimdiden teşekkür.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bende arıyorum part time işler bilen varsa banada yardımcı olsunlar bence sende bi cv oluştur kariyer.net secretcv yenbiriş.com sitelerinden var orda öyle işler link al burdan bak :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• avmler le anlaşmalı ajanslar oluyo avcılardaki pelikan ve torium da belki stand hostesi arıyorlardır onllara bakın derim...

0|0
    0|0
    • Avcılar uzak kalır.Küçükçekmece taraflarında olsun istiyorum teşekkürler..

• bence saati 40 tl den aç eğer acil ihtiyacın varsa biraz daha kır daha çabuk öğrenci bulmak için...

• Tmm sağol .okuyan biri için ders vermek daha yarayışlı olur inş çıkar biride para kazanırım :)

• palyaçoluk.. valla geliride süper, günlük 50 kağıt

0|0
    0|0
    • Peynir tanıtımı 60 lira + sigorta .

• sen beni dinle, palyaçoluk hem gizemli bir meslek, kıyafeti giyince, yüzünüde boyayınca, kafanda peruk, baban bile tanımaz :)

• Biliyorum.Ama ben biraz donuk insanım öyle danslar edip şakalaşamam .Neyse sağol :)

• ben akınsoftta çalışıyorum bizim şirkete temizlikçi aranıyor siz yapabilirseniz hemen başlayın

0|0
    0|0
    • Temizlik istemiyorum. Öğrenciyim ve hafta sonları çalışmak istiyorum sadece.Aslında ders vermek isterdimde nereden öğrenci bulayım ki ..

• peki sen bilirsin umarım kafana uygun bir iş bulursun

• İnş ..öğrenciykende zor ama bakalım :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Burger ve mc oneririm hafta sonu alıyorlar.

0|0
    0|0
    • Hacıoğlundan ağzımızın payını aldık. Yiyecek sektöründen uzak duruyoruz :)

• :)) ahaha .. O zaman mağazalarda haftasonu elemanı alıyor sadece bildiğim kadarı ile oraya bakın.

• Peki..

Yükleniyor...