Kapat

Evlenme teklifi yapan erkekler kadının yüzük ölçüsünü nasıl biliyor?

Evlenme teklifi yapan erkekler, kadının yüzük ölçüsünü nasıl biliyor?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kadının kardeşi,arkadaşları yada kuzenleri vs vs birisinden öğreniyordur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• bir şekilde öğrenilir.. ben şahsen bir yüzüğünü istemiştim vermedi :d ama elime geçirdim bi şekilde.. serçe parmağıma taktım.. yerini kalemle çizdim.. sonra kuyumcudan gidip ölçtürdüm..

boy ile ilgili örnekler verilmiş hatta tahmin yapılmış .. katılmıyorum.. eşimin boyu 173 ama 9 numara yüzük kullanıyor.. benimde 178 ama ben 24 kullanıyom :))

0|0
    0|0
  • herhalde doğrudan evlenme teklifi etmiyor tanışıyor daha önce bi yüzük almış oluyor onunn için ölçüyü bilmek zor olmamalı

0|0
    0|0
  • İç güdüsel :-) Şaka bir yana o kadar zaman geçiriyorsunuz elinizin ölçüsünü az çok tahmin etmek zor değil.

0|0
    0|0
  • Ben direk götürdüm kuyumcukente seç dedim. Uğraştırma beni kadınnn!

1|1
    0|0
  • bir gece uyudukttan sonra sar barmağına ipi kurdelayı al ölçüyü yap süprizi :D

0|0
    0|0
  • Seven adam bilir agaaa

0|0
    0|0
  • Minyon tipli 1.60 boyunda ise 10 numara iyidir .

1.70 filansa boyu 12-14 arası :)

0|0
    0|0
  • Azda olsa bi göz kararı vardır heralde =S

0|0
    0|0
  • her kadının parmağına tam olduğunu nerden biliyosunuzki belki bol alıyorlardır her ihtimale karşı.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• arkadasımın sevgılısı cok uyanıktı yenı yenı cıkarlarken cocuk tek tas yuzuk aldı arkadasımın parmagınada tam uydu oda merak etmıs nasıl bıldıgını el ele tutusurken kendınınkıyle parmak hesabı yapmıs :)

0|0
    0|0
  • benmki bana çoook büyük almıştı:) ama biz sevgili olduk 3 ay sonra görüştük.. elimi tutmamışken bana yüzük almıştı:)

0|0
    0|0
  • birebir ölçtüren var . keza büyükte alsa zaten küçültülebilir.Maksat teklif namına yüzük olsun işteee

0|0
    0|0
  • evlenme teklifi değil de sevg,lim bana yüzük hediye etmişti onda da yüzük taktığım bi gün elini tutarken batıyo ya diyip yüzüğüme el koymuştu sonra onu götürüp ona göre almış :D

0|0
    0|0
  • bende merak ederim bilmeden alıpta cuk dye oturan varmıdır acaba..

0|0
    0|0
  • Bir şekilde yüzüğü araklayanlar var :))

0|0
    0|0
  • evlenme teklifini edecek cesareti olan bir erkek var ve yüzük ölçüsünü bilmeyecek çelişkili...

0|0
    0|0
  • Harbi ya, nasıl ?

0|0
    0|0
  • Kafasına göre alsa bile gidip istediğin şekle göre kuyumcuda ayarlattırabiliyorsun .

0|1
    0|0
Yükleniyor...