Galatasaray bu grupta 4. olup elenirse bu kimin başarısızlığıdır?

Fatih Terim mi ? Ünal Aysal ve yönetim mi yoksa başka faktörler mi var?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle fatih terim olur bunun sorumlusu bunu nedenlerini açıklayayım fatih terim şampiyonlar ligi çok büyük bir arena diyor ve burada türkiyedeki gibi oynayamazsınız diyor fakat kendisinin takıma pozitif bir katı yaptığını görmedik fakat son kayserispor maçına kadar burada fatih terim ne yaptı hatırlayın orta sahada orta alanda yekta ile başlayıp orta sahayı kalabalık tutmak fakat galatasaray kayserispor maçına kadar orta alanda selçuk ve melo ikilisi ile devam ediyordu ve sistemi 4-4-2 idi fakat 4-4-2 sisteminin getirmiş olduğu dezavantajlar galatasarayı bence şampiyonlar liginde bu duruma düşürdü adamlar orta alanı sağlam tutyorlar selçuk ve melo adam kovalamaktan kendilerine düşen görevleri yapamıyorlar böyle oluncada skora hiç tatlı bir şekilde yansımıyor fakat fatih terim kayserispor maçında orta alana bir oyuncu daha koyarak bence bu işi çözmüştür geçte olsa tren geçtimi bilinmez ama galatasaryın orta alanda selçuk melo ikilisinin yanına birisini koyması şarttı bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benceeee taraftarların diyorum beyin bedava :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Şu an için erken bu soru bana göre deplasmanda herkesin düşündüğü gibi bir umutsuzluk yok. Kadro olarak eksik değiliz o takımlardan ki 7-8 puan bile bizi gruptan çıkarabilir.

Olası bir başarısızlık durumunda oyuncuların formsuzluğu en ağır faktör oluyor bence. Bir de yönetimde özellikle Ali Dürüst'ün ve Adnan Öztürk'ün sol bek ve forvet konusunda yaptıkları veto buna sebep sayılabilir.

Melo'nun formsuzluğu, Umut ve Burak'a Şampiyonlar Ligi'nin 1-2 gömlek bol gelmesi de bana göre en büyük faktörler. Hamit'i de es geçmemek lazm diyeceğim ama ŞL maçlarında iyiydi diyeiblirim.

0|0
    0|0
  • basın diyorum...çünkü taraftarı rüya takım diyerek kandıran...beklentileri yükselten sonrada bunu söyleyen onlar degilmiş gibi degişen...her zaman ki gibi basın..bu ülkede azıcık daha tiraj yapmak için insanlara olaylı farklı yansıtan tek bela basın...i..ne basın bunuda yazınnnn...

0|0
    0|0
  • Başarısızlığı 1 kişye fatura etmek sorumluluktan kaçmaktan başka birşey değil. Eyerki bahsettiğin gibi bir durum oluşursa takım ekip halinde bu başarısızlıktan sorumludur bence. Başarılı olunca takım halinde başarısız olununcamı tek bir kişiye yada kişilere fatura ediliyor mantalite çok saçma bizim ülkemizde futbolu çok geride bırakan mantelitelerin başında gelen sebeplerden birtaneside bu başarısız olunca takımlar hemen bir günah keçisi ararız.

0|0
    0|0
  • Galatasarylı değilim ama sorun kesinlikle başkanda değil. Ben kadronun uyumsuzluğuna, boş yere yapılan o transferlere bağlıyorum.

0|0
    1|0
  • Öyle bişi olmıcak Allahın izniyle

0|0
    0|0
  • dördüncü olacağını sanmıyorum ama olursa ilk 3 maçta şanşızlık derim. 3 maçıda kazanablrdik direkten dönen toplar filan malesef bu durumdayız ama imparatör işini bilir merak etme

0|0
    0|0
  • kadro yetersızlıgı ve oyuncuların avrupa tecrubesızlıgı...

0|0
    0|0
  • melo geçen yıl hayatının sezonunu geçirdi attığı gol sayısını geçtim oyun ortalaması bile öyle olsa juve kurtulmaya çalışmazdı. Hamit de çok ağır. Gs geçen yılki melo performansı ve hamit yerine enginle oynayabilseydi gruptan çıkardı

0|0
    0|0
  • başarıyı ne kadar sahipleniyorlar ise başarısızlığı da ifade edebilmeliler.

ünal aysal eleştiri yöneltilecek son isim olur.

0|0
    0|0
  • kesinlikle burak yılmazın her maç 30 tane kaçırıyo deli ediyo beni bienvenüyü koysak bu kadar kaçırmaz :D yok abarttım biraz galiba :D

0|0
    0|1
  • Komple herkese kesilir fatura. Bu forvetlerle bu iş olmaz.

0|0
    0|0
  • futbolculardan yoksa oynanan futboldan memnunum ben sadece futbolcuların beceriksizliği var

0|0
    0|0
  • 4. olup elenirsek bu sorunun cevabını o zaman vereceğim.

0|1
    0|1
  • kimsenin başarısızlıgı olmaz çünkü tüm maçlarda çok şanssızdık

0|0
    0|0
  • Oyuncular ve Fatih Terim.

0|0
    0|0
  • Yönetim ;)

0|0
    0|0
  • Fatih terimin kuruntuları yüzünden olur. O melo hamit o forma ve hala ilk 11 cıkıyo yazık

0|0
    0|0
  • Fatih Termin ´de sorun yok bu fixx ama baskasinda vardir onu bilemem,

fener bok cukuruna düstü zaten

0|0
    0|1
  • takım seksi olunca herkes içeride dışarıda çakmak istedi napalım der başkanınız bu sefer de:D:D rüya takımmış:D

0|0
    0|0
  • taraftardan ötürü

0|0
    0|0
Yükleniyor...