Sizin zayıflama hikayeniz var mı?

Neler yaptınız bu süreçte nasıl zayıfladınız? Tavsiyeleriniz nelerdir?

1|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 15 yaşında 1.75 boyunda 72 karate maçlarına girerken sakatlık geçirdim. Sporu bırakmak zorunda kaldım.23 kilo aldım.1 sene sonra işe dur deme vakti geldi dedim 75 kiloya düştüm.
    18 yaşında karateye elveda demek zorunda bırakıldım.(ailevi) sonrasında gerek psikolojik gerek manevi yıpranmalar sonucu spora küstüm.26 kilo aldım. Bu kiloya da elveda dedim ve 76 kiloya geri döndüm.
    20 yaşında kıl dönmesi ameliyatı gerçirdim. Dikişlerim patladı. Zorunlu olarak 6 ay yattım. Sonuç 16 kilo almak. Bu kiloyuda verdim.
    Şuanda 180 boy 81 kilo yağ oranım % 9 fitnessle uğraşıyorum.
    Vücudumda da 1 tane bile çatlak bulunmuyor. Normalde kilo al ver sonrası çatlak oluşumu fazla olur.
    2015 yılının 1. ayına kadar supplamen yağ yakıcı vs gibi hiçbir ürün kullanmadım.
    Beden eğitiminde okuyorum. Şuanda kıskanılacak bir vucudum bulunuyor.
    Personal trainer likle uğraşıyorum. Çoğu arkadaşım ben hangi salondaysa oraya geliyor. İlgileniyorum insanlarla.
    Bu günlere bu tecrübelere gelene kadar antrönörümün sözüyle 'ÇOK ÇİLELER ÇEKTİK' fakat öğrendik sonunda vücudun nasıl düşündüğünü davrandığını.
    Danışmak istediğiniz konu olursa sorabilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mesela şu an 1ayda 10 kilo verdim. Hikayem ekmek hiç yeme öğünleri de teke indir ve çok yeme gerisi fasa fiso.

0|0
    0|0
    • Spor yapmadın mı. ben yüzmeye mi gitsem diyorum

• Zaten sürekli spor yapmaktayım o spor hayatın bir gerekliliği. Bazen dozu arttırır gün de 3 saat ağırlık ve body çalışırım bazen de özellikle kış ayların da yarım saat 1 saat arası yetinirim. Sen de yap tabi ki.

• lise 2 de 85 kgdum boy 1.60lardaydı o sıralar gerçi çokta uzamış sayılmam 1.70 im şu an lise 2 deyken herkes dalga geçerdi hocalar bile derste benle makara yapardı ben tınlamazdım üzülürdüm sadece ama sınıfta hoşlandığım masmavi gözleri olan kıvırcık saçlı kız da benle dalga geçince yediremedim kendime başladım diyete 9 ay gibi sürede 25 kg verdim ertesi sene okulun ilk günü ilk onla karşılaşmıştık beni görünce verdiği tepkiyi hiçbir şeye değişmem o tepki için tekrar 25 kg verebilirim şu an kg 66-68 civarı kg almaya çalışıyorum yağlanmadan :D

0|0
    0|0
    • Sadece diyet ile mi vermistin

• evet hantaldım o sıralar hatta yengemler felan bilgisayar başında nasıl kilo verdin felan diyordu sadece yazın çıkıyordum 1 saat yürüyordum çarşıya o kadar

• dogdum dogalı hayvan gibi yerım 63 kiloyu gecemem dostum

0|0
    0|0
  • var 60 kiloydum fabrıkada işe başlamıştım 10 saat çalışıyordum bazen zorunlu mesai olunca 14 saat çalışıyorduk yol toplam git gel 2 saate yakın suruyordu amele gibi çalışıyorduk... pazar günü tatil yapacağımız için cumartesi günü koskoca fabrıkayı temizliyorduk g*tümden ter akıyor pantolonum sırılsıklam ter oluyordu fabrıkanın yemekleri b*k gibiydi orada 1.5 ay çalıştım ve 49 kiloya düşmüştüm :) haha sanada öneririm taşeron firma ile fabrikada işe başla %100 çözüm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zayıflama hikayem şu kisa ve net. Gece yemeyi kestim. Abur cuburu bıraktım. Kahvaltı ozen gösterip öğle ve akşam yemegimde ekmeği azslttim. Harekete geçerek kilo vermeye başladım. 94 kilodan 62 ye kadar düştüm. Daha sonra da hareketsiz ve hep dışardan yediğim için geri kilo aldım su an kusurati bilmiyorum ama 70 lerdeyim. Bu konuda tanıdığım en iyi kişi işte burda:)) @Belinelli kolay gelsiinnn...

0|0
    0|0
    • hehe sagol canim benim :) tavsiye istenirse veririm ama uymak icin irade lazim :)))

• @Belinelli ben sana sorarım ama sipa yaaa. Kiz yeter git sende. Biz bişey düşünmüyoruz birbirimizden başka. Ha... ha.. ha! 😒😒😒

• yavrucum hakli <3

• var tabıı olmaz mı ! tek tavsıyem var. dıyetısyene gıdın ve saglıklı+bılınclı yemeyı ogrenın.

0|0
    0|0
  • Ben spor ile formumu koruyorum

0|0
    0|0
    • Hangi spor dalı

• Kardiyo olarak yürüyüş mu peki?

• Koşu, ip atlama vs. olur

• 3 ayda 1 kilo verdim kimse gülmesinnn

0|0
    0|0
Yükleniyor...