Kürdistanın kurulması Türkiyeyi nasıl etkiler?

Kürdistan kurulursa bu türkiyeyi nasıl etkkiler neler olur. Yorumlarınzı bekliyorum...

1|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl etkilemesini bekliyorsun? Bölücü piçler dediğimizde, Ülkenin bölünmesinden bahsediyoruz. Senin dediğin ise ''bütün Kürtler orada yaşayacak ama Türkiye sınırında hiç kürt kalmayacaksa iyi olur bence'' Bu nasıl bir cahilliktir. Onların amacı Türkiye sınırları içerisinde sözde devlet kurmak. Ayrıca kürdistan adı altında yaşamak istemeyecek olan milyonlarca, vatanını seven Kürt kardeşim var. Bu insanlar yediği tabağa pislemeyenler. Böyle bir şey olacaksa eğer; benim gibi canını seve seve verecek Türk-Kürt ve daha nice milletlerden insanlar var. Her gün 10 dk haberleri takip etsen burada saçma saçma sorular sormazdın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mumkunsuz islerle zaman kaybetmeyin

0|1
    0|0
    • mümkün olup olmadığını sormadım bu durum türkiyeyi iyi mi etkiler kötü mü bunu sordum

• Dunki bebeler gelmis burada ahkam kesiyor yaa..

Neyse yorumsuzum şu an bu konuda.

0|0
    0|0
  • kürtler açlıktan ölür bütün türkiye kurtulmuş oluruz

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• olmayacak bir şey Türkiye'yi etkilemez

1|1
    0|0
    • olursa bu durumda türkiye daha mı iyi olur yoksa daha mı kötü olur bunu sordum

• aynen o yüzden kötü etkiler diyeceğim

• bencede

• ''ben kürdüm kardeşcağzım. şükr ne kan dökmekle ne devlet kurmakla işim var. kürt halkı yıllar evvel zulme reva görüldüğü için başkaldırışa zorlandı. bilerek cahil bırakıldı ve kanla pompalandı. kürtler olarak kürdistanın kuruluşu özgürlük ve savaşsız bir yaşamın anlamına geliyor. onları baskılayan ırkçı zihniyet devrim yapmaya zorluyor. ırk ayrımı yapmaksızın türküde kürdüde severim. zira ecdat belli, dinimiz belli. şu an ki kürtler onlara eskiden yapılan zulmün türkler tarafından yapıldığının inancındalar. bu yeni devlet sevdasıda burada geliyor kardeşim. ama inşallah din'en kuvvetleniriz ülke olarak. müslüman yapı tüm dinlere saygılı tüm ırk ve halklara sevgili olarak ahlaki bir sistemle yürütülür. bakınız osmanlı.. bence kurdistan kurulmasın insanlar birbirlerini sevsinler. kimse ırkçılık yapmasın.'' diye bunu bir kürt evladı olarak yazıyorum..

0|0
    0|0
  • Olmayacak birseyi dusunmeye degmez dostum olursa demek bile istemiyorum.

0|0
    0|0
  • kürdistan nerden çıkardın bak küfür etmeyecem kürt türk laz çerkez 15 ayrı millet yaşıyor bu ülkede öyle bir şey söz konusu bile değil ne kürdistanı * ...

0|0
    0|0
    • ne alaka kardeşim kürtler bunun için mücadele etmıyor mu?

• bölmeye çalışanların * baraşamazlar takma kafaya bu millet 600 sene kök söktürdü bütün ülkelere onların evlatlarıyız bu ülkeyi böldürmeyiz korkma

• bakalım

• Öncelikle kardeşim Türkiye özel bir isim ve büyük harfle başlaması gerekir bunu bil o soyunu s. ti. n ırkı devlet kursa açlıktan ölürler ve nereye kuracaklar?

0|0
    0|0
    • bencde açlıktan ölürler gene türkiyeye sığınırlar iran ırak ve doğu anadolunun bir bölümüne kurmayı hedefliyorlar

• kardeşim * olup gidicen ıraq a orda yaşayacan ne kürdistanı * kafalar bu bayrak kanla boyandı 3-5 zibidi özerklik istedi diye verilmez * yosmalar lazlar alsın , çerkezler alsın , TEK TÜRKİYE... YA SEV YA TERKET...

0|1
    0|0
    • olursa bu durumda türkiye daha mı iyi olur yoksa daha mı kötü olur bunu sordum

• bana bir pkk demediğin kaldı daha benı tanımyorsun bile ben kürdistan kurulsun diye bir şey mi dedim şerefsiz it.

• vatanını tehliye sokan çocuk katillerinin burada propaganasını yapan soysuz sen türk felan değilsin beyinsiz ne sorduğun sorudan haberin var ne vatandan b*k herifffffff bu üülkeden defol senin yerin ahır öküzlerle geviş getir...

• Türkiye den bir metre toprak bile ayrilamaz.

0|0
    0|0
  • bir kürt olarak skimde değil. Bana rusyadan haber ver morukk

0|0
    0|0
  • AKP - ABD - İsrail Projesi.

0|2
    0|2
    • büyük ortadoğu projesi yapabilrler mı bilmıyorum

• Yeni Türkiye dedikleri Yeni Anayasa ile Türklüğü Anayasadan çıkarmak, Başkanlık Sistemi ve Federasyonu getirmek olacak.

• 2023 te yapacaklar mı bakalım

Yükleniyor...