Erkekler konuşurken niye dudaklara bakarsınız?

çoğu kişide bunu gördüm gözünün içine bakmak varken dudaklara kayıyo bakışlar :) konuşurken niye dudaklara bakarsınız ?:D

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• emmelik mi emdirmelik mi diye bakıyodur :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• söylediklerinize önem verdiğimizi göstermek için.başka neden olabilir ki.

1|0
    0|0
  • tamam tamam dudakların güzel. Onu mu ima etmeye çalışıyorsun?

1|0
    0|0
  • bu sadece erkeklere özgü değil. insanlar konuşurken karşıdakinin vücudunda üçgen çizerler. kadın erkek farketmez. bu şöyle çeşitli olur :iki göz ve dudaklar, iki göz ve çene, iki göz ve göğüsler. böyle üçgenler çizer. kişiden kişiye değişir.

1|0
    0|0
  • Menzil içerisindeyken doktrinde genellikle dudaklara değil link bakılır .. bakmıyormuş izlenimi verilir..

1|0
    0|0
  • o görüp yakaladığın sadece.

1|0
    0|0
  • ben karşımdaki konuşurken gözlerine baktığımda rahatsız olduğunu düşünürsem yaparım bunu ama bazen etkilendiğim için kaçırdığımda olmuştur :))

1|0
    0|0
  • İlk defa sizden duydum. Siz neden bakıyorsunuz gözlerimize gözlerimiz dudağınıza kaysın diye değil mi zaten ?

1|0
    0|0
  • sürekli değil ama arada kayıyo gözüm kulağına bile bakıyom :D

1|0
    0|0
  • bır kez daha azınlık ıcınde oldugumu bılmek benı mutlu ettı :)

1|0
    0|0
  • dişinde bişey kalmıştır belki =) maydonoz flan

1|0
    0|0
  • alakası yok nerden çıktı o?

1|0
    0|1
  • Dudaklara bakmaya doyamadıgımız için olabilir ...:) En iyi kız arkadaşımın bile konuşurken dudaklarına bakmam beni daha baglıyor ona :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de farkettm Pur dikkt dinledikleri zaman bakiyrlar.Baska bi anlami yk.

1|0
    0|1
  • Bu sadece erkeklerde değil herkeste geçerli :) Konuşurken genelde ağza ve dişlere bakılır. Sende birini dinlerken dikkat et bunu yapıcaksn :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...