Herkesin yaptığı kendini bağlarsa kapalı ya da tesetürlünün makyaj yapması bazı insanlara neden batıyor?

her koyun kendi bacagındaan asılacaksa basını ortmeyenın kıcını acmasını kımse elestırmezken benım basım kapalı ama sonucta bende kadınım esım makyaj yapmama ızın verır evde olması sartıyla bu mılleteın sıctımın ojesı ruju neden bukadar batıyor neden neden böyle ayrıldık bolunduk kutuplastık bız neden ?

Güncellemeler:
çağdaş yobazlık töleranslı olamamak bu demekki

0|0
15|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü hala duyarlıyız. Ben eskiden kapanıp konvers giyenleri bile anlamazdım. Madem kapalısın o konvers nedir? Markasız düz bi' ayakkabı giymelisin derdim kendi kendime ama artık meşrulaştırdılar her şeyi.

Madem benim gibi giyineceksin, benim gibi davranacaksın, benim gibi olacaksın neden kapalısın;? Madem sevgilinle yolda elele gezeceksin, öpüşeceksin, kucaklaşacaksın seninle benim aramda ne fark var? Neden sen daha fazla sevap kazan kazandığını düşünüyorsun? Hani ameller niyetlere göre yazılırdı? Kılıf mı bu da yoksa, hı?

Bütün ibadetleri yapın farz olmayan şu kapanma işini en sona bırakın.

Her kuşu s*ktik, bi' kaldı leylek.

2|0
    1|0
    • doğru açık kesim yaptımı onun özeli ya !

• kapalı mıymış :D başlığı görünce içeriği okumadım

• kapalılar konvers giyemezmiş? nasıl bir giyim algınız var?

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen evinde kocana istediğin kadar güzel görünmek için elinden geleni yap, istediğin cilveyi de yap, hatta bu görevindir.

Ancak örtünme dini bir vecibedir ve insan yapıyorsa usulüne uygun yapmalıdır, her koyun kendi bacağından asılır diye bir kavram yok, hadi var olduğunu kabul edelim kokusu kırk köye yayılır diye o cümlenin devamını getirmişlerdir.

Kimsenin bölündüğü falanda yok, herkes kendi dinine hizmet ediyor.! wesselam...

4|1
    0|0
  • Kişisel olarak iyi gözle bakmıyorum.

İnanç olarak değil.

Bir insan hem İnancım emrediyor erkeklerin ilgisini çekmemek için kapanmam lazım diyerek kapanıp hemde erkeklerin ilgisini çekecek makyaj yapıyorsa, kişiliğinin hastalıklı olduğunu düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • herkez değil herkes

1|0
    1|0
  • Tesettür insanliga aykiridir, dinle alakasi yoktur herkesin sandigi gibi. Kapali bir kadin, silinmis bir kadindir.

1|0
    4|0
  • Her koyun kendi bacağından asılır ama kokusu herkesi rahatsız eder .

0|0
    0|0
  • şu zamanda dışarıda gördüklerim kapalı bayanlar sadece saçını kapatmış.. eğer gerçekten dindar olup da kapansa yaptıkları çoğu şeyi yapmazlar

0|0
    0|0
  • bende karşıyım böyle yaklaşanlara.bence çokda yakışıyo türbnlılara makyaj

0|0
    0|0
  • Hiç de umrumda değil makyaj yapmış tesetturlu olmuş mini giymiş banane.Evli olsam bir nebze karisirdim o ayrı.

0|0
    0|0
  • başının kapalı olmasının sebebi nedir?

0|0
    0|0
  • söyleminden belli neden kutuplastıgınız

kendi hayatın

milletti takma kafana göre takıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Eleştirme potansiyeli yüksek bir milletiz.

0|0
    0|0
  • bak güzel kardeşim,sana birkaç sözüm var

öncelikle küfür etmek bayana yakışmaz,inançlı olsun olmasın(olana hiç yakışmaz da anladın sen onu)

bir de kimsenin hayatını,annesini falan bilmeden o insanlara hakaret etmemiz,yargılamamız doğru değil;empati yap anlarsın

bu arada günah işleniyor diye isyan etmen yersiz,abes bir şey;sen inanıyorsan senin görevin dine uymaktır isyan etmek değil:)

0|1
    0|0
  • Açık olan insanlara laf etme sana da laf etmesinler.. Etseler de kulak arkası et geç . Bende kapalıyım kocana yapman problem değil ama dışarıya makyajlı çıkıyorsan bunun günahını kendin biliyorsun zaten milletin dediğine takılma ALLAH ile senin aranda. Milletin dediğini önemsediğin sürece daha da laf duyarsın .. Ayrıca kapalıymışsın ama dilinde de terbiye olsaydı keşke biraz.

0|1
    0|0
  • dinde reform yoktur. bir bayan müslümansa ve abdest alıyorsa namaz kılıyorsa oje süremez

makyajı kadına dahil yapamaz evinin dışında

tırnak uzatamaz

dar giyinemez

eşarp takmakla kapalı olunmaz

her şey açık vfe net ayetlerde arapça anlamak zor geldiyse mealini aç oku idrak edene kadar bunları biz kınamıyoruz allahın kelamına karşı geliyorsun başını kapatırsın benden çok makyaj yaparsın eee benle senin aranda ne fark kaldı tepede kocaman bir topuzun (eşarp yığınının üstüne) başörtüsü alta daracık kot

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

0|0
    0|0
  • İslam dininde her koyun kendi bacağından asılır diye bi söz yok.

0|1
    0|0
  • Sizinki tesettür değil ki sizin ki ne şiş yansın ne kebap.

Kafamı örteyim ama rujumdan ojemden de geri kalmayayım

E canım benim senin saçının telinden etkilenip tahrik olan zihniyet (senin anlayışına göre tabi) ojenden rujundan neden olmasın?

1|0
    0|0
  • ben hiçbir zaman türkiye de dekolte ya da dar giyindiğimde kyafetim yalnızca beni bağlıyormuş gibi hissedemedim. bildiğin ben + mümin saz arkadaşlarım grubunu toptan bağlıyordu. sen türkiye den misin bacım ? bana biraz ütopyadansın gibi geldi de.

0|0
    0|0
  • Agzini bozmadan konussan..

Evde makyaj oje vs suruosan kimseye batmaz..

Disarda batar..kapanmanin asil sebepini bilmeyen kapanmasin..

1|0
    0|1
  • Valla başım açık diye laf yiyorsam başı kapalı olupta altında dapdar beyaz pantolonu içinde belli olan tangası ile dolaşana laf ederim

1|0
    1|0
  • bunları tartıştığımız için utanıyorum

0|1
    0|0
  • senin de "herkez" demen bana batıyor.Türkçesini yediğim gizli.

0|1
    1|0
  • herkes kendi kıçıyla başıyla ilgilense aslında negzel olur.

0|0
    0|0
  • böyle bir tarzla sorarsan herşey batar

0|0
    0|0
  • Mantıklı...

0|0
    0|0
  • Herkez değil o. Herkes.

0|0
    1|0
Yükleniyor...