Annem ve babam arasındaki olağanüstü geçimsizlik yerimde olsanız ne yapardınız?

Benim ailem parayla saadet olmaz sözüne en güzel örneklerden biri arkadaşlar.Babamın ve amcamın ortak sahibi olduğu firma İTO (İstanbul Ticaret Odası) nun Türkiye'nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşu listesinde ilk 100 firma içinde yer alıyor.Bir insanın sahip olabileceği herşeye sahip ailem ama huzur yok.Annem ile babam arasında en ufak bir olay bile çok büyük kavgalara sebep oluyor.Ve inanın o kadar çok bağırıp birbirlerine hakaret ediyorlar ki bahçede nöbet tutan güvenlikçiler açık olan balkon kapısının altına gelip seslere bakıyorlardı ben camdan bakarken.Evde çalışanlara zaten ne kadar rezil olduğumuzu anlatamam.Her akşam aynı şey.O cümlelerin hepsini duyuyorlar.Sabahlarıda ilk işleri kırılan süs eşyalarını temizlemek oluyor.Annem ve babam onlardan hiç çekinmiyor utanmıyor ama ben çok utanıyorum sabahları bunları görünce kızarıyorum görünmeden çıkmaya çalışıyorum.Hatta geçen akşam araçta şöförün yanında annem babama şerefsiz demiş ve şöförün yanında babam tokat atmış.Böyle bir ailenin insanların gözünde saygınlığı kalır mı tabiki kalmıyor.Ben utanıyorum olanlardan.Bunlar camiadada duyuluyor millet dalga geçiyor bizimle,İnanın parayla huzur falan olmuyor ailede huzur çok önemli.Soruyorum size benim yerimde olsanız ne yapardınız? Şuan başım biraz önceki sesleden çatlıyor valla bıktım artık.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• madem anlaşamıyorlar neden boşanmayı düşünmüyorlar

0|0
    0|0
    • Defalarca düşündüler ama hep bir taraf geri adım atıyor.Diğer tarafda affediyor.Hep böyle devam ediyor zaten.

• konuşmama fırsat vermiyorlar maalesef.Ağzımı bu onuda açtığım anda seni ilgilendirmez cevabını alıyorum.

• tek çocuk musunuz

Kızlar Ne Diyor 2

• o ne ya?artık "okumadım." cevap olarak kabul edilmiyor mu?

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum ama kabul edilmiyorsa gayet mantıklı okumadıysan puan almak uğruna cevap verme.

• kırbacı şaklatırım kulağının dibinde ağlak güvercin:/

• sana düşen bişey yok annenle babanda bitiyo iş. madem denizde kum sizde para başka bi eve çık

0|0
    0|0
    • Bunu ciddi anlamda düşünüyorum zaten şuanda.Ama insan ailesininde bu drumda olmasın istemiyor gerçekten.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...