Amacı ne sizce? Barışmak mı istiyor?

Evet arkadaşlar benim 1 yıllık bi ilişkim oldu birbirimizden ayrı şehirlerde olsakta çok güzel mutlu bi birliktelik yaşadık ama bazı nedenlerden dolayı ayrıldık ben kendisine ilk başlarda sınırlıydım tabiikide oda bana ama şimdi ayrılalı 1 buçuk ay oldu ona karşı sınırım yok hatanın bende ıolduğunu kabul ediyorum. BU üniversitedeydi bayram için eve geldi ayrı şehirlerde olduğumuz için fb msn takılıyorduk eve geldiği için fb daha çok girmeye başladı ve müslüm gürsesden affet şarkısını falan paylaştı bayramın 2günüde bana mesaj attı gece saat 1de sizinde bayramınız kutlu olsun diye bende tsk ettim onunkini kutladım soğuk konuştum bide ben fb telden girdiğimden genellikle fbdaki sembolleri öğrenmiştim ezbere(gülen adam falan hepsini) bana yine değişik semboller yollamaya başladı bende unuttum ben artık sembol yapmayı dedim çünkü yne telden fb bağlanmıştım ve gerçekten unutmuştum oda istersen sonra pcye geçtiğinde öğreteyim dedi bende istemedim sizce amacı ne barışmakmı istiyor ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiliğini bilemem amacı herşey olabilir seni kullanmak olabilir arkadaş olarak devat etmek olabilir belkide gerçekten temiz bir insansa seviyorsa tekrar barışmak olabilir seviyorsan ve hatanıda kabul ediyorsun zaten bir şans ver ona sen mesaj at gerisi gelir ilk adım senden olsun onun attığı adımlara göre devam edersin herşey gönlünce olsun..

0|0
    0|0
    • sagol ama barisirsam yine ayrildigim konularin acilacagindan eminim cunku bi kac kez daha ayrilip baristik bu konu yuzunden ve biktim bundan

• o zaman sen bilirsin hakkında hayırlısı olsun düşün karar ver hayat senin hayatın yanlış birşey yapma..

• tamam sagol

Erkekler Ne Diyor 2

• ahhhh şu ergenler :$

0|0
    1|0
  • büyük ihtimal barışmak istiyor ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...