Haksız yere kötü not veren öğretmeni ne yapmalı?

Bi öğretmenle basım dertte.. Nerdeyse sınıfın bütün türkleri..

Almanyada okuyorm ve ispanyolca "öğretmenim" alman bi kadın sınır oluyorum... Sınavda haksız yere kötü not verdi taktiğina takıyo geçen yılogretmenim ispanyoldu ve sınav notlarım gayet iyi geliyodu. İçeriğini geçtim not çekebilir ama grammer olarak hatam fazla yok bi ton puan çekmiş başkasının sınavında daha çok hata varken nerdeyse hiç puan çekilmemiş.. Napiyim ben bu öğretmeni şimdi? Not vermek için zar tutmuş sanki... Ha birde bi arkadaşmla karşılaştırdım her puan sayısı aynı bu normal olamaz..

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• ogretmenler bizim anamiz babamiz herseyimiz onlara saygi lazim ergen seni otur ders calis ne isin var nette

1|2
    0|0
    • Calismasam icim yanmicak :(

Gayet sessiz sakin derslerini yapan guzel guzel okuyan bi ogrenciyim ya :/

Esek kadar olduk kadin iflahimizi sökturuyo

• Tamamdir bu is

Erkekler Ne Diyor 11

• Her hatanın önem derecesi aynı değil ki bazı hatalar küçük ve önemsizdir sayıca çok olmaları bile notu çok etkilemez ama bazı hatalar ölümcüldür direk yeri gelir tüm puanın gider. Bence hocanda kusur yok yeterince çalışmamışsın. Hele ki Almanlarda dediğin şeyin olması mümkün değil, insanlar Almanya da sistematik ve prosedüreller.

1|0
    0|0
    • Sadece kelime hatalarim var..

Almanlar bürokratik ve prosedürcü olabilirler fakat istisnalari daima vardir.. Geecekten yasamak lazim onlari disardan göründükleru gibi degiller...

• Bu arada icerik hatam cok sadece dil ve grammerden cok puan cekmis

• Geçen bir çok ülkede bulunmuş biri bana dünyanın en taş kafa milleti almanlardır demişti

1|0
    0|0
  • illaki vardır bir gerekçesi. Uygun bir uslupla konuşmayı dene

1|0
    0|0
    • Dinleyecegini sanmiyorum.. Kolay kolay kabullenmeyi sevmiyor

• sakın öyle birşey yapma. SAdece dediklerimi yap haksız bir not vermişse bir daha ki sınavda senin yaklaşımından etkilenip telafi edebilir.

• Oofffff :/ eee calistigima falan inanmiyor ki kadin..

Keyfinden Ogretmedigi gecmis zamanlari tek basimiza telafi ettik haala suc bizde

• saygı göstermeli, göze batmamalı ki daha kötüsünü vermesin :)))

1|0
    0|0
  • kaynar kazana at derim şöyle kulak memesi kıvamına gelsin ondan sonra cıkar e kolaymı alamanyada okuyorsun orada torpil yok ama adam alman olmasına ragmen nasıl olurda ispanyoldan daha iyi ispanyolca bilir oarsıda ayrı bir muamma

0|0
    0|0
  • böyle şeyler olabiliyor malesef hiç bir hoca bilen birini sınıfta bırakamaz bizimde vardı öyle 25 puanlık soruda sadece sonuç hatalı diye 2 puan verirdi eninde sonunda geçtik azimden hiç bir şey kurtulamaz.

0|0
    0|0
  • uygun ve nazik bir şekilde konuş. Eğer telafisi mümkünse daha sonraki sınavlarda telafi et. yok değilse gemileri yakabilirsin bunu göze alıyorsan

0|0
    0|0
  • arabasını çiz .

0|0
    0|0
  • valla zor bir durum aynısı başıma gelmişti ...

0|1
    0|0
  • müdüre şikayet etmeli :p

0|0
    0|0
  • abazalara yem etmeli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aileni bilgilendir okul müdürü ile görüşsünler eğer çözüm bulunamazsa bu öğretmeni hem Türk elçiliği hem de ilgili daha büyük bir eğitim bakanlığı amirliğine dilekçe ile şikayet edeceğinizi söyle. Bu tür durumlarda emin ol en dürüst ve tarafsız davranılan ülkede yaşıyorsun. Hiç bir iekilde mağdur olmazsın ve o öğretmen kesinlikle en azından haksızlık yapamayacak duruma gelir. İşin peşini bırakma derim bugün sen göz yumarsın ama ilerde bu senin karşına daha kötü şekillerde çıkabilir emin ol. Hakkını kimseye yedirme ve hakkını sonuna kadar ara. Önce okul müdürü ile ailen görüşsün bakalım.

1|0
    0|0
  • Bole olaylarla karsilasiyrz maaelesef.Sinavda salak asistanin teki bilemedigin var mi die sordu diye hoca 0i basti.Sucum da yokken.Ya da sinavi okumadan kafasina gore puan veren hocalar goruyoruz yapcek bsy yk sinav kagidinin inclenmesini istesen de sorunlar daha cok buyur.

1|0
    0|0
  • nefret ediyorum böyle öğretmenlerden kompleksli hasta ruhlu insanlar..

1|0
    0|0
Yükleniyor...