Arkadaş kalalım deyince soğudu, neden acaba?

Arkadaşımın en yakın arkadaşı benden hoşlandığını ve konuşmak istediğini söyledi,kabul ettim.Bir süre konuştuk,iyice tanıdık birbirimizi.Bi karar aldık;"çıkmak yok,arkadaş kalıcaz " çünkü çıkarsak biliyoruz ki bi gün ayrılıcaz.Aramız bozulucak ve biz bunu istemiyoruz.İlk başlarda hoşlanmamıştım ama şimdi çok hoşlanıyorum.Hala konuşuyoruz ama bazen bana soğuk davranıyor,bazen çok yakın ama ilk konuşmamız gibi değil sanki.Benden hala hoşlandığını biliyorum ama neden böyle davrandığını bilmiyorum.Sizce neden?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence arkadaşının yakın arkadaşı olduğu için bi kişiyi reddedemezsin bana sorarsan ondan hoşlandını söyle soğuk davranmasının nedeni senin ondan arkadaş kalmanızı istemen olabilir...

0|0
    0|0
    • Ben istemedim ikimiz karar verdik.İlk o söyledi beni kaybetmek istemediğini bu yüzden arkadaş kalmamızın daha iyi olucağını..

• beni eklermisin sormak istediğim bişey :)

• Ekledim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• olay basit aslında sen arkadaş gibi takıldın ilk sıralar ona oda senibaya test etti ama baktıkisen arkadaş gibi görüyorsun oda artık susuyordur o konulardaki buda artık senden bir adım atmanı beklediğini gösterir. sen adım atmassan o halen senin kendisi arkadaş gördğünü sanacak ve hiç bişey yapmayacak çünkü yaparsa seni kaybetme riskleri vardır kenınce bu yuzden olayı sana bırakmış yani top sende kısaca.

ne yapmam lazım diyorsan eğer :) ona umut ver kısaca yoksa artık oda seni iyice arkadaş görürse olay dahada karışır sevgi biter v e kaybedersin herşey tavında güzel olur bekleme bence ;)

0|0
    0|0
  • anlaşmalı evlilik modelinin. değişik bir tarzı olmuş. anlaşmalı flört.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne saçma bırgun ınsan ayrılacak dıye bırbırnı red eder mı ?

Hanı arada buyuk uyumsuzluklar varsa o zman olur akıllaca karardırda.. Bu ne şimdi onu ıstıyorsun o ıstemıyor ama senı.. İşin zor.. geç olmadan fıkrını soyle..

0|0
    0|0
    • Yavaş yavaş hissettiriyim o zaman :) Teşekkür ederim.

• madem sende artık hoşlanıyosun niye arkadaş olarak olarak devam edesiniz ki sevgili olarak yaşayabileceğiniz onca güzel şey varken. arkadaşlığınız güzel gidiyorsa bu ilişkinizdede devam edebilir. bigün ayrılacağız diye bakma daha başlamamış bi ilişkiye ne olacağı belli olmaz sonuçta.

0|0
    0|0
  • çok saçma bence baslangıcınız ve dusuncelerınız o zamn arkadas da olmayın ıkınızınde arkadasları vardır arkadas ıhtıyacı yoktur heralde

0|0
    0|0
  • senden uzaklaşmaya çalısıyodur başka ne olcak

0|0
    0|0
Yükleniyor...