Çok sevdiğiniz ama kavga ettiğiniz arkadaşınızla kaç gün küs kalırsınız ?

Çok sevdiğiniz ama kavga ettiğiniz arkadaşınızla

kaç gün küs kalırsınız ?

Barışmak ve gönlünü almak için ne yaparsınız ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• valla konuya göre değişir..eşeklik eden o ise anlaması için açık açık konuşurum..eninde sonunda (bir kaç vakte kalmaz) gelir eleman..kaldığımız yerden devam ederiz.(gelmeme durumu olmaz..)

eşekliği eden bensem,karşı taraf zaten hak etmiştir kesin..:D:D kendini affettirmeye çalışır..biraz süründürebilirim konuya bağlı olarak ama sonunda affederim..içimi dökünce unuturum hiçbişi kalmaz bende..:D küs kalmayı hiç sevmem.ama süründürebilirim bir miktar..kız erkek fark etmez..

0|1
    0|0
  • Haksızsam özür dilerim ama haklıysam da fazla küs kalamıyorum bir mesaja hemen barısıverıyorum. :) Fazla tavır yapmak bana göre degil.

0|1
    0|0
  • küs kalmam,haklıysam bitiririm arkadaşlığımı

haksızsam özür dilerim ve pişmanlığımı belli etmeye çalışırım davranışlarımla,fazladan bir çaba göstermem

0|1
    0|0
  • kavganın sebibi kimse ona bağlıı. suçunu anlarsa gelir özür diler. ben 13 senelik bir arkadaşımla 2 sene önce kavga ettik ve onun saçma ınatçılığı için ve hala da konuşmuyoruz. bazen öyle de olabiliyor. kavganın sebebi sensen gönlünü almaya çalış ama kendini haksız durumda bırakma sakın.

0|1
    0|0
  • hiç bir şey yapmam seneler oldu görüşmüyorum kendisiyle en son 10 gün önce karşılıklı otobüslerde denk geldik camdan cama şarkısı geldi aklıma:D İyikide bitirmişim.Diğeriylede konuşmuyorumm artık..Bıktım insanlara vefa göstermekten onlara değer vermekten bizi adam yerine koyan yok ama.Madem öyle güle güle.

0|1
    0|0
  • küstüğüm bi insanla asla ama asla barışmam. barışıcak olsam küsmezdim prensip meselesi :D 3 yıldır konuşmuyorum kendileriyle :D

0|1
    0|0
  • 1 seneden fazla oldu konuşmuyorum tükürdüğümü yalamak bana göre değil

0|1
    0|0
  • Belki bir gün, belki bir ömür.. Kavga sebebine bağlı.

0|1
    0|0
  • haklıysam hiç gidipte gönlünü almam haksızsam eğer gönlünü alırım herşekilde.

ha haksız olduğu halde hala pişman olmadıysa 1000 yıl geçicek gene gidipte barışmam.

1|2
    0|0
  • öyle bir olay yaşanmamış gibi davranır farklı konulardan konuşur olayı unutturmaya çalışırım

0|1
    0|0
  • kavga nedenine bağlı...suçlu değilsem asla özür dilemem suçluysamda dilemem...kendimi seviyorum =)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Küçük basit şeyler için arkadaşıma küsmem, İslamiyette 3 günden fazla küs kalınmayacağını bilirim, asıl erdemlilik haklı iken karşındaki kişiyi affetmektir.

Affetmek büyüklüğün şanındandır. Bu her hatayı affederim anlamına gelmez sürekli küsmeye mecbur bırakacak insanla da zaten arkadaşlık yapmam.. wesselam...

0|1
    0|0
  • Üç gün yeterli bir süre :((8

0|1
    0|0
  • 1 saat kadar

0|1
    0|0
  • Yanlışı bana göre büyükse mezara kadar..

0|1
    0|0
Yükleniyor...