Kambur duruyorum?

Arkadaşlar bakıldıgında tam dik gözükmüyorum. Hastaneye gittim iki farklı yere. İkiside sorun yok dedi. Korselik birsey yok dedi ama omuzlarım önde ve boynum önde duruyor.Çevremdekiler sürekli kambur durma diyorlar. İki sevgilim vardı ikiside kambursun dedi, ablamlarda öyle diyor iş yerindekilerde... Spora basladım 2,5 aydır devam ediyorum. Acaba sırt kaslarım gelişirse etkisi olur mu?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sırt kaslarını geliştir kesinlikle YouTube de ağır sağlam diye bir kanal var orda çocuklar bir video çekmişti bu konuyla ilgili

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim bakıcam hemen

• Kesinlikle duzelebilcek birşey kafaya takmaya bile değmez yüzmeyi de unutma

Kızlar Ne Diyor 5

• Sporun çok faydası olacaktır, geçer merak etme

0|2
    0|0
    • İnşallah ya, teşekkür ederim

• Duruş bozukluğu denir ona korselik bir sorun yoksa sırt egzersizine ağırlık ver düzelir :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, inşallah faydasını görürüm

• dikkat edersen gecer

0|0
    0|0
  • Egzersiz yapmalısın.

0|0
    0|0
  • akıllı telefonlar yapıyo lanet olsun bendede oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Olabilir Yatakta da kambur yatmamaya çalış sırt üstü filan yat vücut alissin :)

0|1
    0|1
    • Tavsiyeni dikkate alıcam, teşekkür ederim.

• Gogus ve sirt calis ne kadar genis o kadar iyi tahkinim yinede bilene sormak lazim bunun disinda aynanin karsisina gec dik durmaya calis

0|0
    0|0
    • Öyle yapıcam sırta ağırlık vericem, teşekkür ederim

• yoga yapanlar iyi çözüyor o işi, boyun ve omurgayla ilgili çok hareket yapıyorlar. sporu bırakma, yürürken ve çalışırken dik dur ve yüzün karşıya baksın

0|0
    0|0
  • Sürekli aynı pozisyonda durma

0|0
    0|0
Yükleniyor...