Biri size bunları söylerse ne düşünürsünüz?

Aniden biri size 'sana karşı değilim ama bazen sana gerçekten uyuz gıcık oluyorum'derse ne düşünürsünüz?Ne tepki verirsiniz?O kişinin sizin hakkında ne düşündüğünü düşünürsünüz?

Güncellemeler:
Merak ettigim su eger bir kisi size bu sözleri'bazen sana gercekten uyuz oluyorum' ,diyorsa onun sizin hakkinizda ne dusundugunu dusunursunuz?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Pek iyi şeyler düşünmem. Yüzüme karşı sana uyuz oluyorum diye bir kat daha fazla uyuz olurum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kıskançlık...

Dikkatli incele bunu sana diyenleri anlayacaksın zaten :)

0|0
    0|0
  • duygularımız karşılıklıymış demek ki der geçerim.

0|0
    0|0
  • "Önemseniyormuşum" derdim ve sonra link

0|0
    0|0
  • "bana neden gıcık olduğunu açıklaman gerekir belki haklısındır kendimi değiştiririm belki haksızsındır sen beni yanlış anladığını anlarsın" tarzı birşeyler söylerim

0|0
    0|0
  • seni çekemediğini düşünürüm demekki sen ondan bir adım öndesin demektir

0|0
    0|0
  • bi bitmediniz ya

0|1
    0|1
  • Ben sana bayılıyordum sanki derdim.

0|0
    0|0
  • beni çekemiyo kıskanıyodur beni takıntı yapmıstır beni düşman olarak görüyordur

0|0
    0|0
  • kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkartmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Bana gıcık olabilir ya da beni hiç sevmeyebilir. Yapacak bir şey yok sağlık olsun.

0|0
    0|0
  • "Tamam" derdim. Zaten herkes bana uyuz oluyor. Sorun yok, alıştım.

0|0
    0|0
  • flörtle alakası olmadığı kesin

0|0
    0|0
  • demek ki yanlış yaptıgım bişey var derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne yapiyorum ki beni gicik buluyorsun diye sorarim, cünkü merak ederim yani..

Sonrada umursamam ben oldugum gibiyim senin hosuna gitmek isteyen yok zaten der giderim :)

0|0
    0|0
  • önce o kişiye bakarım,sözü söyleyen adam mı diye

sonra kendime bakarım,haklılık payı var mı diye;varsa düzeltmeye çalışırım,uyarısı için de teşekkür ederim

ötesine gerek yok...

0|0
    0|0
    • beni sevmiyor ya da samimidir,sevdiği huylarım da vardır ve beni seviyordur

• flört kategorisinde sorduğuna bakılırsa potansiyel sevgili olarak görüyosun :D

0|0
    0|0
    • Yok ya cocuk beni kiskandirmaya kalkti beni en yakin erkek arkadasimla oturmaya izin vermedi bende ona 'bana karisma benim kimle konusdugum seni ilgilendirmez sana karsi degilim ama bazen sana gercekten uyuz oluyor'dedim.Od o gunden sonra garip dengesiz hareketler yapiyor ne dusunuyor hic bilmiyorum.

• hiç ne düşünecem yahu

0|0
    0|0
Yükleniyor...