Kızlar, 46 bedenim 44 beden olmak için ne kadar kilo vermem lazım?

Kızlar, 46 bedenim 44 beden olmak için ne kadar kilo vermem lazım? (hakaret etmeden..)

Güncellemeler:
Hedefim 40 zaten arkadaşlar ama kısa bı surede 44 olmak ıstedııgm ıcın bu soruyu sordum.

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• kac kilosun boyun nekadar ancak ordan soyleyebilirim ve 46 beden olman kilolu oldugunu gostermez boyun kac

1|0
    0|0
    • Çok kiloluyum... 1,65-92. Gerçi 92 kilo oldugum pek anlasılmıyor ama kıloluyum maalesff. Ve vermek ıstıyorum.. aslında 44 beden oluyor bzı kıyafetlerde ama bazende 46 zor oluyor. Göğüslerim büyük.. ondan dolayı.

• Çok tesekkur ederım cok sağoluun!:)

• onemli degil kilo vermek en kolayi en zoru kararli birsekilde devam etmek 2-3 aya kalmadan verirsin merak etme

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• 5 kılo 😊 bence hedefin 40 falan olmalı.

1|0
    0|0
    • Tabiki hedefım 40 ama kısa bı surede olmak ıstedıgım bu. aslında 44 oluyor ama bazen kalıplrdan 46 fılan. bırde goguslerım buyuk. orda sıkıntıı..

• Hııım eveet ben 10 kılo verdim 38 ten 34e düştüm eğer idealin fazla kilo vermekse kesinlikle bir dşyetisyen yardımıyla çok hızlı ve sağlıklı kılo verebilirsin 😊

• tesekkur ederıım:)

• 10 kilo falan

0|0
    0|0
  • Kilo verirken.. Agrilikla egzersiz yapmayı unutma lütfen :). Bu ilerde de vucudunun sarkmalarını önler. Bende 20 kilo verdim. 42 bedenden 36 ya indim. Akşamları 6 dan sonra birşey yememeye baktım. Ama dayanamıyorum diyorsan sebze yiyebilirsin mesela. Tatlı yerine de kuru meyve tavsi ederim, tabiki dozunda. Her fırsatta yürüyüş yapmanı da öneririm. Gittiğin yerlere mümkünse aracsız, yürüyerek ulaş. Evinde müzik acıp zumba yapmayı da deneyebilirsin.. :)

0|0
    0|0
  • Kilo orantisi herkesde farklı olur..

0|0
    0|0
  • Bence 44 e düşmeyi değilde 40 a düşmeyi hedefle ayrıca ağzını tut sporunu yap günlük en az 1 saat koş ayda 6 7 verirsin

0|0
    0|0
  • Zumba yap

0|0
    0|0
  • 5 kilo vermen lazım.

0|0
    0|0
  • 5-6 kilo

0|0
    0|0
Yükleniyor...