Sporla ilgilenler bakabilirmi?

Arkadaslar spor derken yani bir spor salonuna felan gitmiyorum evde daha yeni basladim. Zayif biriyim sadece vucudumu sekle sokmak icin ve en onemlisi kalcam biraz sarkik, pantolon giyince guzel duruyor ama asil cikarinca dik degil ve sekilsiz. Squat yapmaya basladim fakat daha yeni. Gunde
kac defa yapmaliyim ve baska hareket var mi onerdiginiz. Kalcam cok kucuk oldugu icin bu hareketler kalcami daha da kucultur mu? Ve set yapamiyorum dayanamiyorum fakat her saat basi hareketi yapabilirim bunun bir faydasi olur mu? Gunde 2 kez yuruyorum. Baska bir sey yapmiyorum. Ne kadar surede duzelir kalcalar? Yardimci olursaniz cok sevinirim. :)

Güncellemeler:
Yardimci olurmusunuzz

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Haftada 1er gun arayla toplamda 4gun squat yapin. Ilk gunler 4 set 8 tekrar, 1 2 hafta sonra 4 set 12 tekrar olarak yapin.

0|0
    0|0
  • ebru şallı başlamış yine bir kanalda onun yaptıklarını yapsan bile taş olursun

0|0
    0|0
  • Hergun ayni kasi çalıştırma

0|0
    0|0
  • squatn yap androidde güzel uygulamalar var

0|0
    0|0
  • Squat takvimleri var. Googleden bir bak.

0|0
    0|0
  • plates ve videolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Set şeklinde yapman onemli. 6tane yavas yavas yap mesela ama 3set yap mutlaka. kalca calistiran bir cok yontem var yani tek squat zor oluyorsa onlari da dene. Nasil anlatacagim bilmiyorum gerci :)

0|0
    0|0
  • Günde 45 dakika yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...