Bugün Diego Maradona'nın doğum günü bir şeyler söylemek ister misiniz?

link

Bana göre dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu kendisi;)

Siz neler söylemek istersiniz?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• vayy be..hayat işte..doğunca yaşlanmaya başlıyoruz işte..

maradona = futbol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Mutlu yıllar Diego amca.

0|0
    0|0
  • Tipini beğenmedim

0|0
    0|0
  • Ksde üyeliği olduğu sonunda ortaya çıktı.

0|0
    0|0
  • İyi ki doğmuş .

0|0
    0|0
  • çok haklısın pele ve maradona

0|0
    0|0
  • efsane kral o

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. www

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. qqqqqqq

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bana göre de dünyanın gelmiş geçmiş en iyisi gerçi canlı olarak çok izleme fırsatım olmadı ama eski maçlara falan meraklıyımdır.hızı tekniği güçlü fiziği tam bir futbolcu pele'den iyi olduğu kesin pele 50'lerde 60'larda oynadığı için o kadar abartılıyor diye düşünüyorum.o zamanlar futbol şimdiki kadar hızlı oynanmıyordu ve sahada oyuncular şimdikinin yarısı kadar bile koşmuyordu.Maradona bir efsaneydi ama birçok efsane sporcu gibi kendi sonunu kendi getirdi.alkol,uyuşturucu v.s ama maradona'nın dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu ünvanı konusundaki en büyük rakibi johann cruyff'dur.cruyff'u da araştırmanızı izlemenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Burdan maradonaya sesleniyorum : La bebe, messi senden daha iyi.

0|1
    0|1
  • kesinlikle katıldığım bir sözüyle yad ediyorum efsaneyi:) "Diego Maradona' ya sorarlar: Bir ülkenin en büyük takımının kim olduğunu nasıl anlarsın? Cevabı nettir. O ülkede en çok hangi takımdan nefret ediliyorsa en büyük takım daima odur. Güçlüler hiçbir zaman sevilmez, daima kıskanılır."

0|0
    0|0
  • maradona naber

0|0
    0|0
  • biraz zayiflaaa :D

0|0
    0|0
  • messi ciristiyan ronaldo en iyisi

0|0
    0|0
  • Diego da bizi görecek mi hacı abi ?