Erkeklerin psikolojisini anlamıyorum. Terk eden erkekler kadın umursamazsa kaçarsa neden geri dönüyor?

Terk eden erkekler kadın umursamazsa kaçarsa neden geri dönüyor? Mesela seviyorum ölüyorum gitme yapsan acımayıp çekip gidebiliyorlar nedir bu dengesizlik?

Güncellemeler:
size gerçek aşkta kaçan kovalanır olur mu?

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

• değişik bir çekim yasası .bir insandan vagzeçince o anlamış gibi geri dönüyor nedense oysa onun için ağlarken ölürken seni yalnız bırakan o değil sanki .giden gider birdaha şans verilmemesi gerekiyor bence

2|0
    0|0
    • ayn3en çekim yasası bu kural hiç değişmedi ne kadar çabuk unutursan o kadar çabuk döner

• sonradan dank ediyo evet nedense anlamadım gitti

• aman salla yüz verme geri dönene .sonra yine gider nasılsa benle barıştı diye .giden gitsin

Erkekler Ne Diyor 18

• Tamamı öyle değil elbette ancak genelde insanlarda "kıymetim bilinsin" gibi bir ruh hali olabiliyor, bu daha çok kendi kendilerine egolarını tatmin etmek için, "ne mükemmel erkeğim, nasıl da peşimden ağlıyor" vb. Ancak kadın umursamadığında bu kez yara alan egolarını tamir için geri dönüyor olabilirler.

1|0
    0|0
  • gerçek aşkla bu söylediklerinin alakası yok. gerçek aşkta bi kere kendini düşünmezsin kendini düşünüyosan o mantık ilişkisi gibi bişey olmuştur. işin içine mantık girmiştir yani. gerçek aşk dediğin şeyde devamlı karşındakini nasıl daha mutlu edersin onu düşünürsün. bencillik varsa aşktan söz edilmez

0|0
    0|0
    • bazen oyunun sonu aşkla da BİTEBİLİYO

• sevginin aşkın için de de takıntı olmuyo mu sence?ben hem seviyorum hem de takıntım var

• aşkı pek takıntı olarak yorumlamak mümkün değil bence çünkü aklın başında olmaz, saf saf gülümser O'nu düşünür durursun ve daha fazla nasıl beraber olacağına dair onu nasıl daha mutlu edeceğine dair planlar yaparsın. Takıntıdaysa yine onu bırakmazsın onunla olursun ama bu defa aklın başında olur...

• çok dırdır kaçırır erkeği.

0|0
    0|0
  • o dedihin herkeste oluyor. Kacan kovalanır. Akıllı insan yapmaz tabi gidilmesi gerekiyosa gidilir gerekmiyosa yol verilir. Bu her ilişkide degişir.

0|0
    0|0
  • terkedilen değil terkeden olmak istiyorlar.

tabi bu sadece erkeklere mahsus bir durum değil.

0|0
    0|0
    • mantıklı bir cevap.insanlar korkuyolar dimi terkedilmekten

• elbette yazabilirsiniz.

• sormaktan vazgeçtiniz sanırım.

• onlarda senin pisikolojini anlıyordu demi

0|0
    0|0
  • Malesef oluyor. Kaçan kovalanır...

0|0
    0|0
    • aşk böyle yaşanır mı sizce

• Yaşanmaz ama su yolunu bulur. Bu genellikle ilişkinin başlarında oluyor. İşler rayına girdikten sonra bunlara pek takılı kalınmıyor.

• büyük sabır düşüyo kadınlara yani.

• Cevabı kendiniz vermişsiniz. Tek kural vardır. Kaçan kovalanır.

0|0
    0|0
    • aşk böyle işkenceye dönüşüyo ama

• erkeklere karşı sevdğiğini belli etmeyecen ara sıra kıskandıracan olay bu sevdiğini belli edersen nasıl olsa bu benim der seni umursamaz

0|0
    0|0
  • vallaha çok seversin karşı taraf istediğin gibi davranmaz sevmezsin kaçarsın karşı taraf dıdır eder neden ilgilenmiyorsun diye bunun orta yolu varmı bileniniz

0|0
    0|0
  • Bu durumu sadece bir cinsle bağdaştırarak genelleme yapmak yanlış.

Aynı şey erkekler de olabildiği gibi kızlarda da olabiliyor.

Bu söz senin için gelsin: ''Kaçan kovalanır.''

0|0
    0|0
    • sence gerçek aşkta kaçan kovalanır olur mu?

• Gerçek aşkta olmaz. Senin aşkların gerçek değilmiş. Ya sen kovalamışsın, ya da onlar kovalarken sen kaçmışsın.

• kimsenin peşinde koşmam koşturmam... koşmayın koşturmayın..

0|0
    0|0
  • bence terkediyorsa suçu bayanda aramak lazım

0|0
    0|0
    • neden?terkeden herkes haklı mıdır?

• hayır değil tabikide ama bi çok insan ilgisizlikten terkediyo ayrılıyo eğer ilgini ve sevgini eksik etmiyosan zzaten o kişinin karakteri bozuktur o kişi içinde üzülmeye değmez cünki zaten öyle karaktere sahip biriyle mutlu olamazsın.

• aynen öl ekaçan kovalanıyoo. o kaçıyı ben kovalıyorum bilmiyorum bu işin sonuu ne olacak :)

0|0
    0|0
  • adı üstünde dengesizler:)

0|0
    0|0
  • erkekler ulaşaçayacağı şeyleri ister.

0|0
    0|0
    • benim yazdığımla çelişkili bir şey mi bu anlamadım açar mısın?

• yani insan sevdiğine bunu yapabiliyor mu?

• gerçekten seviyorsa yapmaz neden yapsın,ha lafta seviyorum diyordur kandırıyordur orasını bilemem öylesinden herşeyi bekleyeceksin.

• Aynı şey sizler için de geçerli

0|0
    0|0
  • kızlar da öyle demek ki bunun cevabını sen de verebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkeğin doğası hep elde etmek üzerine. Bir şey onları büyüler elde edene kadar o hedeftir elde ettikten sonra hedef kazanılmıştır artık haliyle yeni bi hedef gerekir. Yeni hedef üretmek için bilinçaltı çalışırken haliyle eski hedef sıradanlaşır kazanılmış olduğundan. Sonra eski hedef de ondan vazgeçince eski hedef tekrar elde edilmemiş hedef olur ve eski hedefin yeniden yeni hedef olması zaten çok kolay bir şey sonuçta ona bir sempatisi var zaten. Elde ettiğini hiç bir zaman hissettirmezsen her zaman tek başına ondan bağımsız olarak da ayakları üzerine duran hayatına devam eden bir bayanım mesajını alırsa senden, onu hayatının merkezi yapmazsan yapsan da bunu belli etmezsen seni hiç bir zaman tam ulaşılmış hedef olarak görmediği için senden kopma ihtimali olmaz.

2|0
    0|0
  • biz de aynıyız ne zamn peşimizde koşanı sevdikkı nerde bize zulmeden biz ordayz

2|0
    0|0
  • kovalamaca. çocukken bile öyleydik. koşmaya başlasan arkadan arkaşın koşar seni ebelemeye çalışırdı :P

1|1
    0|0
  • Kizlar ya ben yeni bir ilişkiye başladım ama adami ben arayip sormazsam onun beni arayacağı yok neden bunu yaptığını da sordugumda yoğun calistigini vaktinin olmadigini ve beni de istedigini söylüyor yani istemiyorsan bitirelim diyorum yok diyor kendisi özel hatekatci biraz yoğun evt ama sizcede doğru mu

0|0
    0|0
  • geri mi dönüyolarmışş... ben de terk edildim.. gitme ölüyorum diye yalvardımda.. acının dibini gördüm halada dipteyim ve o acıyı çekiyorum.. ama geri dönüş yok.. kişiyede bağlı biraz yaa...

0|0
    0|0
  • zamanı aşkların , sevgilerin olmadıgı için

0|0
    0|0
Yükleniyor...