Bu şekilde 1 ayda kaç kilo veririm?

1,1.5 haftadır zayıflamak için sabah ılık suya yarım limon sıkarak içiyorum. Akşam yemeğinden de yaklaşık 2 saat sonra 3 yemek kaşığı yoğurdun içine bol pulbiber katarak yiyorum bu şekilde başladığımda 59.50tum şimdi tam 58 kiloyum bir ayda 55e düşer miyim bu şekilde? Bir de biraz hareketli olursam?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Tuvalete gırsen çıksan 500 gr garanti gidiyor. 5 kilo çok daha rahat verılır ki sadece ac karna tartılsan şu an olduğun kılodan 3 kilo daha az cıkacaksın (bende oyle oluyor) ınanmıyorum oyle pul bıberlı yogurttur lımonlu sudur. Yemen gerekenlerı yersen rahat 5-6 kilo verırsın

0|0
    0|0
    • Benim oyle olmuyor ya cidden 😁 kilo vermek değil de karın bölgesindeki yağları erittiğini duydum birçok yerden deniyorum öyle bakalım

• Yok yok bende yenice başladım hayatıma şekil vermeye. Akıntıya kapıldım kışın :D

• Her kış öyle olur ya:((

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

• Faydası olur diyemem etkili diyet şart.

0|0
    0|0
  • Ben günde iki kilo bile veriyorum😅

0|0
    0|0
    • Ya o nasıl oluyor ya 😞

• Gunde 2 lıtre su ıctıgınde kı ozkutlesı 1 oldugundan 2 kiloya tekabul edıyor. Tartıda 2 kılo almıs gorunebılırsın. Ya da az yemek yıyıp ve wc den cıkıp tartıldıgında da yıne aynı sekılde 2-3 kılo vermıs gozukebılırsın. Sayılara takılmayalım bu yuzden. Onemlı olan olculerın degısmesı

• Hımm doğru yani sonuçta kilosu fazla olan biri kiloludur ya da az olan biri zayıftır denemez kilonun sudan yağdan ve kastan olmasına göre değişir. Teşekkürler

• Kesinlikle düşersin hele limonlu su çok işe yarar ama acılı yoğurt hiç duymadım:d

0|0
    0|0
    • O aslında limon yoğurt karışımı yani ona limonda katılıyor ama tadı öyle çok kötü olduğu için ben koymuyorum 😂

• ne 55 kg mii çok zayıf la

0|0
    0|0
Yükleniyor...