Squat yapmakkkk?

Squat yaparken hic yorulmuyorum, dogru yaptigimdan da eminim. Dizlerim ayak ucunu gecmiyor ve egilirken vucudumu cok one yatirmiyorum. Ve tam oturuyorum cok havada kalmiyor. Ama 15-20-25 yapiyorum bacaklarimda tek bir agri hissetmiyorum. Neden? Yanlis yaptigim birsey mi var?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ağırlıklı dene bıde kanks

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 25 az zaten 35 40 yap yavaş yap bide

0|0
    0|0
  • Agirlikla yapmayi dene

0|0
    0|0
  • bir tane duvara yaslan oturur pozisyonda o zaman bacaklarinda yanma kesin olur

0|0
    0|0
  • Bu sayiyi arttiracaksin sabit kalmayacaksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 20-25 zaten çok az en az elli yapacan ki hissetmeye başlayasın..50 şer tekrardan 3 set yap bak nasıl davul gibi şişiyor bacakların :D

0|0
    0|0
  • bir sure sonra çok alışıyorsun zaten hissetmezsin ki. Ben ilk ıkı gün bacaklarımın agrısından yataktan kalkamadım hergun 5 tane arttırdım şu an çok rahat 300 yapıyorum

0|0
    0|0
    • Peki ben daha yeni basladim, gunde ne kadar yapmaliyim. Set yapamiyorum bacaklarim agriyor ama saat basi yapabilirim set olmadan. Ve boyle kac gunde sekillenir kalcam? Bir de popom cok kucuk zaten daha da kuculur mu?

• Yok kuçulmez daha toplu güzel bir görünüm verir ben günde 50 ile başladım set olarak değil bunlar dusuk sayılar olduğu için birden yapabilirsin her gün 5 arttır sayılar çoğaldıkça set halinde yap 😊

• Günde 180

0|0
    0|0
  • 25 az zaten bir de oturur pozisyondayken iki uc sn bekle

0|0
    0|0
    • Peki ben daha yeni basladim, gunde ne kadar yapmaliyim. Set yapamiyorum bacaklarim agriyor ama saat basi yapabilirim set olmadan. Ve boyle kac gunde sekillenir kalcam? Bir de popom cok kucuk zaten daha da kuculur mu?

• 20.3 ile başla arttır agırlık kullan

0|0
    0|0
  • Çok az en az 100 yapmalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...