Konya' da gidilebilecek mekanlar nereler?

katılacağım seminer için 1 ay kadar konyada kalacağım, konya merkezi biliyorum çok defa gittim geldim ama mekan olarak bir yer bulamadım, gizli saklı yerlerde olablir mi ? türkçe yabacancı rock mekanlar arıyorum..

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Konyada 5 yıl yaşadım malesef aradığın tarzda mekanlar yok orada akşam 8-9 olunca hayat durur.Ama kafe tarzı canlı müzik olan yerler mesela Boyalı Kuş felan vardı..Ama Zafer'de İnce Minare'nin arkasındaki Osmanlı Kafede kömür ateşinde pişmiş Türk Kahvesini içmeni o tarihi ortamın havasını solumanı seviyorsan nargilesini içmeni şiddetle tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • hımm osmanlı kafeyi denicem.. teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 3

• konyadaydım iki gün önce çok güzel bir şehir zafer diye biyer var merkez orayı öneririm birde meram.

:D

1|1
    0|0
    • teşekkürler ama zaten çok gittim geldim biliyorum oraları, bu sefer aradığım müzik bar ortamı,

• canım konyam benim.zaferimmm meramımmm konya gibisi varmı bee :)))

• antalya, bodrum, marmaris, istanbul, izmir .. vs vs. gibi yerlerdeki barları veya müzik ortamlarını arıyorsan bulamazsın

0|0
    0|0
    • zaferde müzikli yerler var, tarzları bana göre değil, belki benim tarzımda vardır bi yerlerde, bilen ?

• soruyu okusana..

• ayy pardon pardon :) izmire git, konyada yoktur

• Ben de merak ettim şimdi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gez Konyayı Gör Dünyayı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...