Fitness'a başladım ve heryerim ağrıyor?

Perşembe günü başladım ve hocayla birlikte çalıştım o ne dediyse onu yaptım ne eksik ne fazla ama 2 gündür vücudum komple ağrıyor hamladı kollarımı kaldıramıyorum bugün yine gidicem ama bu ağrıyla çalışabilir miyim bunun çözümü varmıdır nefes alırken karnım dahi ağrıyor

Güncellemeler:
az önce spordan çıktım daha fena ağrımaya başladı :D :D ama dayanılmıcak gibi değil dayanıcaz mecbur :D :D

0|1
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir kaç gün agrıyıcak ama bu sporun ozelligide budur acı yoksa gelişme yoktur bu devamlı boyle olur 2 senedir yapıyorum agır idmana girdigim zaman alıskın olmama ragmen benimde agrıyor bu vücudunun o spora verdigi tepkiyi gösteriyor idmandan sonra eve gel dus yap kas gevşeltici iç ve direkt yat kasların en cok gelistiği zaman uyuduğun zamandır

0|0
    0|0
    • acı var çok fena :D :D

• protein toz diyosan hiç kullanmayı düşünmüyorum aslında kullanmak gereklimidir ki?

• zamanı gelince bcaa amino asit alacaksın vucut istiyor

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet spora yeni başlayınca vücut hamlığından sanırım birçok kısım ağrıyabiliyor. Üzgünüm ama bu ağrıyı bir veya iki hafta çekeceksin. Kendini zorlamadan fitnessa devam et. Vücudun spora alışınca ağrı kesilecektir

0|0
    0|0
    • kollarımı tam açamıyorum bile üçgen şeklinde açıp mal gibi yürüyorum :D :D

• Ben yıllar önce dpora ilk başladığımda merdivenlerden dahi inemiyordum o kadar kötüydü :)

• 1 aralarla veya 2 gün aralarla yapın

0|0
    0|0
  • Agrır zaten ılk basladıgında uyuyamazsın hatta agrıdan kapının ustunden kollarınla tutup kendını asagı dogru bırak ayaklarını kaldırıp, bıraz rahatlatıyo kemıklerın acılması ıcın vs

0|0
    0|0
  • Paslanmışsın dostum..

0|0
    0|0
  • Daha yeni olduğun için zamanla geçer.

0|0
    0|0
  • O ağrıların bir süre sonra kas olucak

0|0
    0|0
  • vücudun ham diye bende ilk spora başladığıma öyleydi zamanla açılıyor insan

0|0
    0|0
    • aynen hamda çok aşırı oldu yatırmadı gece resmen :D

• bnde öyleydm öksürünce canm yanıyordu sen ilk gnen fazla zorlamışsın vücudunu ondan

Erkekler Ne Diyor 11

• Uzun süre spor yapmayınca oluyor öyle şeyle dostum dert etme ama sürekli yapmanı tavsiye etmem ben haftada 3 gün gidiyorum salı perşembe cumartesi ve kendini de zorlama ağırlıklarda yapabildiğini al sonuçta kimseye hava atmana gerek yok kendin için gidiyorsun oraya

0|0
    0|0
    • bende aynı salı perşembe cumartesi gidiyorum zaten hoca koyuyor ağırlığı hocanın gözetiminde çalışıyorum

• O zaman 1 hafta içinde alışırsın dostum merak etme spordan geldiğinde ılık su ile duş alırsan birde yorgunluğun azalır

• İlk hafta böyle oluyor , vücut alıştık san sonra ağrı olmaz

0|0
    0|0
  • Vücudundaki mineral eksikliğinden kaynaklanan bir ağrı o en iyi çözümü 1 veya 2 tane maden suyu içmek sadesin.;)

0|0
    0|0
  • antremana başladıgımda banada olmuştu kardeşim. sebebide kaslarını daha önce çalıştırmadıgın için birden çalıştırınca böyle oluyo. 2-3 güne geçer merak etme

0|0
    0|0
  • Çok normal sakın çok ağır çalişiyim falan deme ağrılar birkaç günde geçer bende başladığım günlerde montumu giyemiyordum kollarım açılmıyordu ancak bir haftada falan hiç ağrı falan kalmıyor...

0|0
    0|0
  • yeni başladığın için kaslarının ham olmasının ağrısını yaşıyorsun bir haftalık programın sonunda bir şeyin kalmaz

0|0
    0|0
  • İlerde de ağrısın diye dua edeceksin

0|0
    0|0
    • neden ki?

• şu an kasların açılmaya baslıyor. Yani gelişme olucak. O ağrılar iyi bir sey. Merak etme devam et spora 2 hafta olmadan geçicek ağrıların hiç kalmıycak.

• Ilk gunden cokmu yüklendin

0|0
    0|0
    • ya ben yüklenmedim hoca ayarladı ama 1 hafta önce başlayan çocukla aynı ağırlıkta yaptırdı hepsini bilmiyom neden

• Ozaman çok ağır kaldirdin

• zorlanmadım yaparken yani zorlandığım anda bıraktım sıkmadım kendimi

• Acı hissetmeye başladığın zaman bu sporu seveceksin...

0|0
    0|0
    • hissediyorum şu an zaten azimliyim gebersem gene bırakmam çalışırım

• 1 haftaya birsey kalmaz sonradan alışılsın😆😆

0|0
    0|0
  • İkı hafta sonra alisırsın. Simdi vucudun ham.

0|0
    0|0
Yükleniyor...