Sevgilinizi mi kurtarırdınız en yakın arkadaşınızı mı?

yanan bir evde sevgiliniz ve en yakın arkadaşınız var ve tek bir kişiyi kurtarma hakkınız olsaydı kimi seçerdiniz?

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne işi var ikisinin o evde ?

0|1
    0|0
  • Sevgilimi.

Sorma sansim olsaydi arkadasimda eminim sevgilimi kurtarmami isterdi

0|0
    0|0
  • sevgilimi.belki arkadasım gibi birini bulabilirm bulamazsamda fazla koymaz.ama sevgilim gibi asık olunacak bir adam daha bulamam.

0|0
    0|0
  • sevgilimi.

1|1
    0|0
  • Değişebilir.Mesela sevgilim benim en kötü günümde daha çok yanımda olduysa,onun yanında kendimi yanlız hissetmiyorsam ve bana hem dostluk hemde aşkı hissettirdiyse onu kurtarırdım

0|0
    0|0
  • sanırım sevgilimi kurtarırdım.çünkü yakın arkdaşımda öyle yapmalı.eğer sevgilimse zaten en yakın arkadaşımdırda + olarak aşk,mutluluk..

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• bu soru içinmi kayıt oldun yahu yaratıcı olun birazcık :)) ikiside yansın bende giriyim üçümüz yanalım

0|1
    0|0
  • kendim hariç herksei kurtarırım

0|0
    0|0
  • Kendimi feda ederim 2si kurtulsun. Sonra yakın arkadaşım sevgilime yakınlaşsın teselli amacıyla. Zamanla birbirlerinden hoşlanıp sevgili olsunlar. Sonra anlasınlar ki ben aslında ölmemişim.Olaylar burda başlar..

0|0
    0|0
  • Elimde benzin bidonunla koşmazsam namerdim bro , ne işi var onların o evde ?

0|1
    0|0
    • eyw hafız

bu mk yeri o kadar fesatla dolmuş ki en iyi cevap seçiliyoruz, arkamızdan fake hesap açıp en iyi cevap seçiliyo dedirtiyoruz :// gerçekten yazık hem bana yazık hemde o karaktersizlere ://

• arkadaşımı seçerdim tabi.sewgili bulunur ama adam gibi arkadaş bulmak zor

0|0
    0|0
  • Sevgili önce gelirR

0|0
    0|0
  • mümkünse ikisinede kurtarırdım..

0|0
    0|0
  • en yakın ark

0|0
    0|0