Kilo vermek isteyen kızlar var mı?

evet arkadaşlar kilo problemi olan var mı? var ise eğer doğru adrestesiniz çünki çok ince bir ayrıntıyı sizlerle paylaşıcam.

spor salonunda kardiyo yapan bayanlarımız için konuşuyorum bayanlar kardiyo yaparak ( vakit kaybediyorsunuz )
kardiyo yaparak kilo vermeye çalıştığınız taktirde örneğin kardiyo ile 10 kg verdiniz bunun 5 kilosu yağ 5 kilosu da kas kaybıdır ve buda demek oluyorki sıkılaşma hayallerinizi ve hayalinizdeki popoyu kendi ellerinizle çöpe atmış olursunuz poponuz düzleşir ve geri toparlamanız çok uzun zaman alır

bayan arkadaşlar kardiyoyu tamamen kesin demiyorum haftada 1-2 gün 1 saatlik kardiyo maximum seviyedir zaten fazlasına hiç gerek yoktur ağırlık çalışmaları yapmanız gerekir ağırlık çalışarak 10 kilo verdiyseniz eğer bunun 8 kg si yağ 2 kg si kastır yani 3 kilogram kas kütlenizi korumuş olursunuz ve ağırlık çalışmalarınızı hızlandırarak üstüne kas kütlesi koyabilirsiniz buda demek oluyorki diri dimdik ve sıkılaşmış estetik bir popo :=)

2|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• İyi spor salonlarinda buna gore program veriyorlar zaten. Benim gittigim spor salonunda boyle bir uygulama yok. Cok iyi bir yer degil.

Ama benim isime geliyor. Bir trans kadin oldugum icin cok fazla kas var zaten vucudumda.

0|0
    0|0
    • ben olsam okadar emin olmazdım kadınların kas yapmaları çok çok zordur çünki bayan olduğunuz için testo seviyeniz çok düşük kas kütleniiz korumak için kardiyo yapmamanız gerek enazından hergün yapmamanız gerekiyor

• tamam tamam şimdi anladım :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Kilo almak için napalım

0|0
    0|0
    • kilo almak için karbonhidrat ağırlıklı beslenmek zorundasınız prinç pilavı esmer prinç makarna haşlanmış tavuk göğüsü ve en önemlisi yulaf ezmesi gibi ürünleri tüketmelisiniz günlük en az 5 öğün yemek yemek zorundasınız

• Malesef o kadar büyük bir midem yok

• zamanla alışıyorsun merak etme ben günde 1 öğün yiyen insandım şimdi günde 8 ana öğün yiyorum aralardada bişeyler atıştırıyorum

• 2 günde 1 %2 eğimle 10 dk koşunun bir zararı olacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • zayıfladım ben

0|0
    0|0
  • Spor pek yapmam kardiyo da yapmam kilo verdim ama sarkıyor ozellikle hafif simit gibi bisey kaliyo bel Cevrede baldır basen filan kalıyo ama kas değil sarkiyor gibi inceltmek sıkılasmak icin napmaliyim ağırlık kkaldiramam bilekte problem var

0|0
    0|0
    • Agirlik kaldirmadan malesef sikilasmaniz mumkun degil

• Peko Sağol kaldım böyle desene

• Spor yapmak zevklidir gunde 45 dakikani ayir kimse icin değil kendin icin ne yaparsan sonucta meyvesini yiyceksin

Erkekler Ne Diyor 4

• ağırlık çalışarak 100 kalori yakıyorsan kardiyoyla 500 yakarsın, o yüzden zayıflamak kardiyo dışı bir yöntemle mümkün değildir, ağırlık çalışmasında yakılan kalori çok kayda değer değildir, kısacası düzgün beslenilirse kardiyodan iyi verim alınır minimum kas kaybıyla yağlar oldukça azalır

0|0
    0|0
    • kardiyo çalışması haftada 1-2 kez ve en fazla 1 saat olması yeterlidir aksi taktirde kas kaybı çok yüksek olur ayrıca bayanlara yazılan programlar genel itibariyle tüm vicut programları olur ve bu haraketlerin temelleri ağırlıktır.

• Ve protein ağırlıklı beslenmeleri gerekiyor. Kilo vermek isteyen erkek olsun kadın olsun , diyet listelerine bakarsan hep ot ağırlıklı , hiç proteinli besin yok. Bu şekil tabi kas kaybedersiniz

0|0
    0|0
    • ayrıca karbonhidat alımını tamamen kesmemeleri gerekiyor antrenmandan önce karbonhidrat ağırlıklı besinler tüketmek asla kilo aldırmaz çünki karbonhidrat bizlere antrenman sırasında enerji ve güç sağlarlar ve o karbonhidratı antrenman esnasında yakmış oluruz

• Aynen karbonhidrat almamak yapılan en büyük hatalardan birisi. Karbonhidrat ı tamamen kesiyorlar , karbonhidrat almadılar için vücut su kaybediyor. Bunlarda kilo verdik bu diyet işe yarıyor diye seviniyorlar :)
      Ben spora ilk başladığım sene ilk definasyon döneminde , saçma sapan internet sitelerine bakıp karbonhidrat ı çok az almıştım ve oldukça kas kaybetmiştim.

• karbonhidrat çok önemlidir karbonhidrat alımını kestiğinde vicut aptal değil sonuçta bunu anlıyor ve vicudundaki yağları depolamaya başlıyor ve kilo vermek imkansız hale geliyor bu sporda altın bir kural vardır ( kalori alımı yok ise kalori yakımıda olmaz )

• Boy kilon kaç?

0|0
    0|0
  • Kardesim kilolu biri kardiyo hfta 3 gun yapmali agirlik calismasi kas kutleni gelistirir yag yakmaz yag yakmak icin kardiyo ve diyet iki onemli unsur bunlari yaparkende agirlik calismasi yapilmali belirli gunlerde bu da sıkılasmasini saglar

0|0
    0|0
    • ağırlık çalışmaları esnasında vicut kalori yakar ve su atar kardiyoda harcanan kalorinin aynısını güzel bir program ile ağırlık çalışmalarıyla yakabilirsin ve kas kütleni de korumuş olursun fakat kardiyo yağ yaktığı kadar bir okadarka kas kaybına sebep olur bence çok yanlış düşüünüyosun

Yükleniyor...