Erkek arkadaşım beni sevmediğini söyleyip ayrıldı. Ona böyle bir mesaj yazsam ne kadar etkilenir?

benden ayrılan erkek arkadsım.. sevmediğini söyleyip istemediğini söyleyip gitti.. beni hiç istemediğini. artk sevmediğini söyledi. sebebi aşırı kavga çıkarmamdi.. biteli 19 gün oldu.. bugün atağa geçmek sitedim

ve

arkadaşlarıma numarasını dağıtıp birazdan herkesin ona

''esma seni çok seviyor ali..'' die mesaj yollamalarını isticem.. en sonda kendim ya arayacağım ya mesaj atacağım.. ben açtığın da '' ben seni gerçekten çok seviyorum '' diyeceğim..

sizce ne kadar etkilenir? herkesin hoşuna gitmezmi? eklemem gerekn bişeyler varmı? yada bu olaydan bişeyler türetebilirsiniz bana. şunu de falan gibi. yardım ve yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

• esma senin aşkına, sevgine hayranımmm :) bu düşündüğün ilginç... belki etkili olabilir ? çok istiyorsun denemende fayda var... ne zaman göndercen ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• onun gözünde iyice dibe vuracaksın.. eğer yaparsan .. dönüşün çok zor..

0|0
    0|0
    • neden peki?

• neden buna böyle bakıosunuz? o giti ve şuan hayatına devam ediıor. bu dediginz ancak azıcıkda olsa sevenler için gecerli deiglmidir. kaybetme korkusuyla geri gelsin sen kacınca. bn kacınca bişy olmuor .. olmadıda. artık bişeyler yapacagım

• esma .. aynı senin yaşadığını yaşadım ben.. hemde sebebimizde aynı.. bende senin gibi, sürekli sevfiğimi söyledim.. üzerine titredim, hiç kıyamadım ona.. ve seninle aynı akıbete uğradım.. ne varki sonra, çok kafa yordum neden diye, düşüne düşüne buldum sonunda, ona bunları yaparken ne kadar ucuzlaştığımın farkına vardım sonra.. ZAMAN ALDI sonra normale dönmem.. sana zaman lazım..

• seven insan gitse bile 19 gün dayanamaz gelirdi bence boşuna kendini zorla sevdirmek yerine seni seven biriyle olmanı tavsiye ederim şansını zorlamana gerek yok ginede sen bilirsin

0|0
    0|0
    • sevmiyorum dedi zaten. artık bıttın bende dedi. öyle gitti. ama bnim içim öyle demiyor bende bitecek birşey değil bu..

• estafurullah.. sadece durumum basit degil onu anlatmaya calıstım.

• durumun aslında çok basit ama sen zora koşuyosun,adam seni sevmiyor allah allah ne koşup duruyon peşinden seni sevmeyenle ne işin olur,bak ben seni seviyom ama dönüp bakmıyon bile:)))ondan umudunu kes seni sevenle ol bırak artık bu işleri küçültme değerini

• valla konu hakkında bi fikrim yok (okumadım çünkü) sadece soru başlığı pazarcı gibi olduğu için ilgimi çekti yorum yapasım geldi :D

0|0
    0|0
  • gayet guzel ! ıyıkıı onun askısın gıbı bı cumle daha eklenebılır..

0|0
    0|1
    • ne kadar etkilenir peki?

• uzgunum bosver..ozlemedıyse umudunu kırmak ıstemem ama...ınsan sevdıgını 2 dk gormedımı merak eder hadı kalbı kırık enfazla 3 saat sonra gecer...sansını dene..dua edıcemm

• allah razı olsun.. ne dua edersen sana döndün inşallah.

• Ben olsam gözümden daha da düşersin. Numarayı arkadaşlarına dağıtmak yerine, gerekeni sen söyle.

0|1
    0|0
    • neden gözden düşülüyor ki.. jest olsun diye bi sürü insanla yapacagım. kendim defalarca söyledim zaten.

• sorunun temelindede bu yatıyo zaten... defalarca defalarca, sevdiğini söylediğin biri senin için ne düşünür..? elde edilmişsin artık, avcunun içindesin.. öyle ise nerde senin ağırlığın..? caziben nerde.? bozuk paralar tüm olanlardan çok daha kolay harcanır neden..? tüm olanlardan çok daha az değeri vardır da ondan..zorlukla ne elde edersen et, ne kadar zor kazandıysan o kadar zor vazgeçersin.. kolay elde ettiklerindende çabuk vazgeçersin.. kolay kazanılan hiç bir şeyin çok fazla değeri olmaz..

• gidene gel demek acizliktir

0|0
    0|0
    • seviyorsan gercekten.. aciz olmakdan korkmamalısın.aşkda gurur olmuyor. olunca olan aşk degil başka birşey oluyor. çünkü sevmek bencilik degil ona onun yaptıklarına ragmen ''sencil'' olabilmekde gizlidir. eyer ona göre davranma sansım olsaydı zaten çok dan bırakırdım peşini. ama içimdekii buna ızın vermiyor.

• anladım

Kızlar Ne Diyor 13

• sen zaten hatayı numarasını başkalarına vermekten başta kaybettin kime güveniyorsun sen o dost dediklerin Düşmanın olabilir hiç beklemediğin anda ben sevdiğim adamın bırak numarsını vermeyi kimseye anlatmam bile o derece kıskancım kendin konuşsaydın yada zamana bırakaydın daha iyiydi.

1|1
    0|0
    • ya numarayı baskasına vermek de neki? arkadaslarım onlar benim. sorn olacak bişey degi.. jest yapmaya calıorum. kndim defalarca söyledim fayda yok.

• biliyorum jest yapmaya çalışıyorsun onu kazanmak için ama farklı şekilde yapsaydın keşke arkadaşlarım diyip geçiosun biz sana bunu anlatsakta yaşamdıktan sonra anlamazsın vermemeliydin numarayı.

• sakın yapma bence ortak arakadslarınıza guvenme sakın bekle dur yaopma bence yaparsan kaybeferseın oınu iyice usune dusme bekle bence aramsını bekel adım atma bak bu hatayı yaptım için hep degerım dustu sakın yapma onun hakında kimsyee yorum bilke yapma gider söylerler bunlar ınemşlisens akın sesiz bekle hişcbrisey yapaman gerek yok seviyırsun belli sana sil diyemem sabır edeceksın abska caren yok kendını kucutlme yasıyan biriolarak söyluyorum 15gun bekle bakalım egers eviyorsa doner donmuyorsa senind eidlir artık

0|0
    0|0
    • yaa beni sevmiyorr artık.. bende kendimi eskisi gibi sevsin die uğraşıorm.. benis evse zaten bunları yapmazdımm. beklemek fayda vermeyecek vermiyorr

• ama bemkide benle kus aylardır konsumyuordu bayramda buyukluk yaptım oda bana mesaj attı telini verdı ama analamdım hem beni artık sevemdıgını söyledı yaptıklarımdan dolayı hemde telini verdı yeni numarasını

• O terketmiş seni,peşinden gtmen emin ol daha cok uzaklastıracak.Aynı hataya bende dusmustum ama pişmanım

0|0
    0|0
  • bence bunu yapıp kdnı kucuk duruma dusrme dalga konusu olmayacagın ne maglum cocuk senı sevmedgını söylemıs ustune böle bırsey bence mantıksız

0|0
    0|0
  • pişman olursun yapma.

0|0
    0|0
    • ne anlamda bi pişmanlık?

• sen bilirsin ama barışınca mutlu olcağını düşünüyo musun bence düşük bi ihtimal 2 haldede üzülceksin. bence en azından daha onurlu bi davranış sergile ve seni istemeyene sende zorla yapışma.

• şuan sadece dönmesiyle ilgileniyorum.. ve inanıyorum ki geldiginde hersey güzel olacak.. bn hatalarımı anladım. sadece o içindeki aşkı nasl bitrdiyse öyle tekrar blması gerekiyor. benim için gurur çokdan gitti

• ergence olur :D seni sevmeyeni, istemeyeni ne yapacaksın ki hem? hayatına devam et o yokmuş gibi, bunu yapmak için çabala en azından

0|0
    0|0
  • Değişik bir fikir, sonucuda paylaşsana merak ettim bak :)

0|0
    0|0
    • sonuca ulaşamadım. çünkü telefon kapalı. hattını degiştirecekti demekki yptı

• Bir iliski bitti diye hattini degistirmek cok sacma

• Çocukça bir davranış olur bu:) Bence erkekler ilişkilerine üçüncü şahısların bir şekilde karışmasından hoşlanmaz.

0|0
    0|0
  • ben olsam kıskançlıktan deliririm hayatta numarasını başkasına vermem. bu çok güvendiğim kız arkadşlarım bile

0|0
    0|0
    • hayır tabiki.. numarasını rahatsız edecek değiller. böyle bi düşünceye sahip değikim.

• zaten oyleolmalı insan arkaadsına kazık atmaz

• evet kesnlikle

• Bence her onune gelene neden anlatıyosun ayrıldıgımızı kavgalarımızı vs der :D

0|0
    0|0
  • Ama sonuçta o söylemiş sevmediğini istemediğini anlık etkilenebilir ama sonrasını bilemem

0|0
    0|0
  • yaptinmi onu merak ettim

0|0
    0|0
  • sakın böyle birşey yapma

0|0
    0|0
    • sakın mı? neden ama

• ne yaptın

• çok fazla kavga cıkarıyordum. cok kıskanctım.

Yükleniyor...