Günümüzdeki aşklar..Kafamdaki sorular..yardım

Günümüzde şimdiki aşklar biraz konusuyor vakit geçiriyorsunuz ve hopp hemen sevgili. Sizce baya bir arkadaşlık sürecine girip birbirinize zaman verip birbirinizi iyice dogru düzgün tanıdıktan snraki ilişkiler daha mı saglıklı? ne düşünüyorsunuz bu konu hakknda...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Günümüzde derken ? Daha öncesine dair her hangi bir bilginiz var mı acaba ?

Ama ben şöyle söyleyeyim yeni nesilin sidik yarıştırma merakı yüzünden sabah tanış akşam buluş gece yat sabaha arkadaşlarına anlat kendini kanıtla al sana günümüzün aşkları.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• aşk bu tanımak nee aşk gözlerle başlar ve karşı taraftaki isteyene kadar orada devam eder günümüze gelince aşkı bilen var bilmeyen ama asıl aşk bedenin ateş gibi yanmasıdır bunu arkadaşlık söndüremez :) ve aşkı bilen bi insan sevdiğiyle arkadaş kalamaz zaten

0|0
    0|0
  • canim benim ask sana gelmez sen el atacaksin ask ulasilamiyorsa asktir bugun tanis yarin sevis olmaz yok boyle ask caba sarfedeceksin aci cekeceksin cok seyinden odun vereceksin onun icin ondan vazgecebileceksin aahhhhh seveceksin karsiliksiz seveceksin sirf onu dusunebilmek icin aksamin olupta yataga girip yorgani kafana cekmeyi iple cekeceksin ask boyle birsey ulasirsan sevgin hic bitmez ulasamazsan askin hic bitmez guzel kiz umarim seni cok seven birini bulursun cunku siz buna degersiniz

0|0
    0|0
  • ben önce 1 yıl boyunca konuştum sevgilim olucak kişi ile. ardından bi şekilde başladı ilişkimiz. hiç acele etmedik. ve şimid çook mutluyuz Allah'a şükür...

0|0
    0|0
    • peki o 1 yıl konusma sürecne aranzda hisler varmıydı karsılıklı?varsa bunu siz biliyormuyzdunz ?

• bu mesajlasmalar haftada kaç kezdi mesela. çok sıkmıydı bunu soruyorum. neden görüşmedinz :)

• tabi tabi nerdeyse hergün konuşurduk :) benim utangaçlığımdan dolayı görüşemedik :) karşısına çıkında elim ayağım birbirine dolaşırdı :)

• Sonra ben ama seni arkadaş olarak görüyorum diyenlere ne demeli

0|0
    0|0
  • Aşkı proglamlıyamazsın.biraz gezeyim tanıyaym laolmaz İsteğe bağlıbirşey degilki bu.bir anda olu verrsin,sorgusuz nedensiz .Aşık olursun.günümüzde dediğin ise aşk degil flört.hoşlanma ve çıkma.Tanıyayım sonra aşık olurum yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • Bence en güzeli sonraya bırakmamak,ne bileyim yakın arkadaş olunca olmaz bu işler.

0|0
    0|0
  • Köşeden dönerken illa ki çarpışılmalı. O kitaplar yere düşecek!

0|0
    0|0
  • ask ask gbı baslamalıı planla programla onla bunla alakası olmamalı oyle sacmalıklardan uzak olmalı

0|0
    0|0
  • Hayır sağlıklı değil bu konu hakkında iyi düşünmüyorum.Kafandaki soruları sil at bence.

0|0
    0|0
  • çok açık aslında, cinsel çekimle ve ten uyumuyla. ötesini söyleyen yalan söyler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence bir kaç ay bakışma süresi..ve bir iki hafta tanışamama süresi ilk başda kesinlikle lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...