Düzenli spor yapar mısınız?

Kimisi için spor bir yaşam biçimidir, kimisi zoraki başlar, çoğumuz da belli bir süre yapar bırakırız. Siz hangi guruptasınız?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• genelde kışın yapar yazın bırakırım.çünkü yazın çok yüzüyorum bundan ii de tüm kas gruplarını çalıştırabilecek bir spor çıkmadı.

1|0
    0|0
    • Tüm kas gruplarını çalıştırmak istiyorsan triatlon egzersizlerini deneyebilirsin. Yüzme+bisiklet+koşu işe yarıyor.

Kızlar Ne Diyor 9

• her zaman spor yapmıyorum ama her yaz denizden çıkmıyorum sayılır tam 4 ay yani 1 yıllık sporumu depoluyorum vücuduma kışın ihtiyaç duymuyorum...zaten sigara çok etki ediyor.. spora falan halim kalmıyor ki..

1|0
    0|0
  • çok minikkenden beri spor yapıyordum liseye gelince bıraktım ama yinede hareketliydim yılların vermiş olduğu birşey vardı sonuçta.hala daha öyle.zaten beni gören spor yaptığımı anlar ama tabi biraz etlendik eskiye göre :)) üniversitede yine başlicam spora.hele bi demir atayımda üniversiteye.gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • 21 yaşına kadar lisanslı sporcuydum. sporu bırakmak zorunda kaldıktan sonra düzenli yürüş yapmaya başladım. şimdi ise yoğun iş ve çocuk koşturmacasından dolayı anca öğle tatillerinde şirketin spor salonuna inmeye çalışıyorum ya da fırsat buldukça yürüyüş yapıyorum. ama artık maalesef çok düzenli değil.

1|0
    0|0
  • Düzenli spor yapmıyorum.

Onlu yaşlarımda düzenli spor yapardım. Ne zamanki yirmili yaşlarım başladı, düzenli spor dönemim de bitti.

0|0
    0|0
  • Kendi kendime yurumeyi cok seviyorum, yoga gibi geliyor.Arada da firsat bulursam yuzuyorum.

0|0
    0|0
  • Ben sporu sadece grup eşliğinde yapabiliyorum.Tek başına olmuyo...

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • hergun duzenli olarak bisiklet surmeye calisiyorum. haftada uc gunde dans ediyorum

0|0
    0|0
  • düzenli olarak hergün 1saat tempolu yürüyüş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• no

1|0
    0|0
  • Düzenli yapıyorum. Yapmadığım zaman huzursuz oluyorum.

Spor sonrası ter üstüne duş psikolojiye çok iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • havuz üyeliğim var ama düzenli olarak gidemiyorum. bir de geçen yaz tenise başladım ama havalar çok soğuk olduğu için oynayamıyorum. raket bana ben tenis toplarına bakıyorum. geçende dolabın üstüne kaldırdım hatta. en yakın zamanda tekrar başlayacağım :)

0|0
    0|0
  • haftanin 6 gunu min. 3 saat olan spor programim var, buna ek olarak haftanin 3 gunu 7 saat, 3 gunu de 9 saat olacak sekilde dans calismalarim var

0|0
    0|0
  • neyi düzenli yapıyorum ki sporu yapayım.

1|1
    1|0
  • 4 sene önce prof. basketbol oyunuyordum şimdi body'e başladım :) gayet güzel. sporu seviyorum.

0|0
    0|0
  • 4 aydır düzenli fitness ve koşu. Şimdilik bırakmaya hiç niyetim yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...