Sarhoş bir kız arkadaşınızı görseniz?

Diyelimki sınıf olarak biryerlere kalmaya gittiniz.

Kanka olarak gördüğünüz bi kız içkiyi fazla kaçırmış.

Ne yaparsınız?

Ne düşünürsünüz?

Hayır arkadaşlar fantezi kurmuyorum sadece beni öyle gören ve önüne geçip saatlerce saçmaladığım kankam benim hakkımda ne düşünüyor onu bilmek istiyorum

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• çevremdeki kişiler öyle içen tipler değil şükürler olsun ama öyle olduğunu varsayalım. Direk ağzına çakarım 2 tane :D :D sonra ayılması için (otelde kaldığımızı düşünürsek) odasına çıkarırım. Uyandığında ise 2. kez sözlü hücuma geçerim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• daha fazla saçmalamasına ve rezil olmasına izin vermem ve odasına götürürm.herhangi bir olumsuz düşüncem olmaz sonuçta alkollü bilinçli yapılan birşey yok ortada

0|0
    0|0
  • evet seninki bayaa bi safmış.. ulen durumu değerlendirsene.. yuh yani yaa yuh..

0|0
    0|0
    • Temiz kalpli iste

Herkez senin gibi diil

• Sana birini bulmak lazım

Çok ihtiyacın var

• hade canım.. bak umutlarımla hislerimle oynama ama..oyuncak etme beni.. ben kızların duygularıyla oynamam.. sonra mendil gibi kenara sallamam.. tamam et deyince aklım çıkıyo.. kontrolümü kaybediyorum , nutkum tutuluyo, fenalaşıyorum.. nöbet geliyosada.. yinede ayy ayy bak gene fena oldum dur sonra devam ederim..

• Bashettiğin durum gibi bir olay yaşamıştım lise yıllarında.Şileye gitmiştik sınıfça mangal yaptık içtik yüzdük her istediğimizi yaptık kafamıza ne eserse.Kız arkadaşlarımdan birisi içkiyi fazla içmemesine rağmen sanırım alışık olmadığından sarhoş olmuştu bağırıp çağırdı herkese kavga çıkartacaktı nerdeyse.Ama neyseki sızdı bir kaç dk. sonra da kucaklayıp götürmüştüm otobüse sonrada dönmüştük zaten geziden.

0|0
    0|0
  • içkili oldugun için fazla ciddiye almam sölediklerinii

0|0
    0|0
  • Bir çok erkek bu durumdan faydalanır.

0|0
    0|0
    • O Faydalanmadı :)

• Bizde şimdiye kadar bozulmadı

Şimdiden sonra hayırlısı :)

• Haydi bakalım allah devamını getirir inş.

• valla kanki manki bu işler biryerde bitebilir ;)

0|0
    0|0
  • kendi sınıfımda boca var bu dediğinden diyolar anca gidelim içelim falan ama hiç işim olmaz onları içmiş halde görsem tanımazdan gelirdim başıma yük olurlar sonra hiç uğraşamam

0|0
    0|0
  • ne olacak ki yahu saçmalamışsındır olabilir içki bu saçmalatır.

0|0
    0|0
  • senle birlikte birgün oturup karşılıklı içmek istemiştir. emin ol bundan... :)

0|0
    0|0
  • direk gerizekalı olarak fişlenir

0|0
    0|0
  • Çakarım iki tane

Kendine gel len derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bi daha o kızla dışarı çıkmam sarhoş insanlara uyuz oluyorum :D İçicekse düzgün içsin etkilenmicekse içsin etkileniyosa uğraşılmaz :))

0|0
    0|0
  • İnsan değilmiyiz, bazen bizde dağıtabiliriz. Kankansa zaten seni anlayacaktır. bunu neden büyütüyorsun ki. Ben kankamın sarhoş halini gördüğümde sadece dağıtmasına izin vermemiş, onu toparlamaya çalışmıştım. Kankalık bu değilmidir. arkasını toplamak:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...