Sevgiliniz kankamsın derse ne yaparsınız?

Sevgiliniz tripte olduğu için belkide sebepsiz yere kankamsın derse ve sürekli kanka diye konuşursa ne yaparsınız ? şaka yaptığını düşünüp ciddiye almaz sizde onamı eşlik edersiniz yoksa ciddiye alıp sizde ona tripmi atarsınız ayrılırmısınız ne yaparsınız ?

Güncellemeler:
dedim bende ben sevgilimle ne kanka olurum ne arkadaş olurum dedim götee geldi sustu. şakayı ciddiye götürüyo çünkü. ne sevgili olalım ne kanka olalım dedim ne olcaz dedi hiçbişey dedim güldü yine kankaaaaaaa demeye başladı gülüyo bide çok sinir oldum 2 gündür böyle bu odun

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

• ciddiye almıyormuş umursamıyormuş gibi yaparım çocukça triplerle uğraşamam hiç ilgilenmediğimi görünce belli bir süre sonra söylemekten vazgeçer zaten

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bi' ara eski sevgilime telefonda "kanka" dedim suratıma telefonu kapadı ://

isteyerek dememiştim ama..

0|0
    0|0
  • ben de ona panpa derim kankeyta derim kankito derim bacım derim ..tirederim..

0|0
    0|0
  • kankam style dansı yaparım

1|0
    0|0
  • huyuna gider ne olacağını görürüm :)

0|0
    0|0
  • Şık değil bence.

0|0
    0|0
  • kafasına sopayla vur düzelir onun ayarı bozulmuş

0|0
    0|0
    • arkadaşıda diyo onun sorunları var heralde psikoloji bozulmuş diyip güldü bende dedim aceba benmi bozdum psikolojisini fsdfsdf

• bence onu şok edecek bişey lazım. sen bundan ayrıl 1 hafta 10 gün telefonlarını açma bak nasıl adam oluyo sonra

• ciddiye almamkı konuşsun dursun orda

0|0
    0|0
  • olunca bakcaz

0|0
    0|0
  • her kankana veriyomusun?

0|0
    0|0
  • Ağzına ot tıkarım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• söleyiş tarzı önemli şalaysa ciddiye almam, ciddiyse kafasına bir tane yumruk gelir :D

0|0
    0|0
  • Ayrıl çoluk çocukla uğraşma.

0|0
    0|0
  • kıl olurum.

akradaşım, olum, abi falan diye konuşan sevgililere kılım.net.

1|0
    0|0
  • ne ayrılması...bende eşlik ederim ona..takılıyordur sana

0|0
    0|0
    • ama varya 2 gündür böyle şakayı ciddiye götürcek iyice sinirlendiğimi bildiği halde

• Şakayla karışık söylüyorsa pek sorun olmaz eğer ama ciddi ciddi söylüyorsa işler değişir.

0|0
    0|0
  • ne tribiii kızaam alırım elime hortumu şakada şuka dalarım kanka neymiş ben onun asker arkadaşımıym

0|0
    0|0
Yükleniyor...