Komplo teorisi olan var mı?

Komplo teorisi olan var mı? Herhangi bir konuda olabilir ama lütfen klişe komplo teorileri olmasın 11eylül ü amerika yaptı tadında

Güncellemeler:
Komplo teorisi diyorum millet. Kin kusun, psikopatça hayallerinizi paylaşın demedm :D

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kızları,Türk erkeklerini hayattan soğutmak için üretilmiş robotlardır.

Vice verca

0|2
    4|1
    • Muhaha hepimiz androidiz :)

• @rosa Yahu orda vice versa yazıyor.Tam tersi de geçerli demek yani.Sen orda cinsiyetleri değiştir istersen

• Tipik türk (kızı)

Orayı okumadım :$

Eksimide geri alamam. Başka yerde telafi ederim

Kızlar Ne Diyor 5

• İrana nukleer fuze atılacak, kendı sılhaları patladı dıycekler..

1|1
    0|0
    • klasik ama mükemmel bir cevap :D

• Sıyonıstlerın oyuncagı bu dunya ( çok arabeskçe oldu ama))

• =)

• katliam yapasım var tam şuanda

0|0
    0|0
  • Dünyadaki şımarık havalı kaprisli bencil kızları &erkekleri bir evde toplar o evi havaya ucururdum :D

0|0
    0|0
    • voouw ciddimisin sen senden korkulur:D

• tamam birdaki sorumda sırf senin için böle bir başlık açacam söz :D kus kinini onlara :D

• :)) oh oh :) saol :)) emın ol bu sıtenın %85'ı benım gıbı dusunuyo :D belkı sen de :D

• Ben kılıç edinip önüme gelenin kafasını kopartmak ayak parmaklarını yeniden şekillenirmek istiyorum. Kill billde ki kadın olmak istiyorum.

2|0
    0|0
  • adamın bırının parmaklarını kesıp yedırmek ıstıyorum şuan yemek yıyorum daha fazla devam edemıcem:D

0|0
    0|0
    • yahu neden psikopat duygularınız kusuyorsunuz komplo teorisi dedik :D

• yoğurt çorbası ve salata zaten tam yemek yerken yazdım sarma olsa yıyemezdım:D

• :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Gölcük depremi ile ilgili büyük bir komplo teorisi ortaya atılmıştı.

... ABD 'inde bizde ki fay hattı özellikleri taşıyan bir fay hattı olduğu,bu fay hattı kırılmadan önce,onu tetikleyerek küçük ölçekli deprem şeklinde kırılması üzerinde çalışmalar yapılıyormuş.Geliştrilen bir makina,fay hattına sismik dalgalar gönderecek,fay'ın hareketlenmesi sağlanacaktı.Makina üretildi.Test edilmesi için,en uygun yerin,benzer karekter taşıyan bizdeki fay hattı üzerinde denenmesi kararlaştırıldı.Bunun için zaman beklendi.Depremin olduğu gece,gölcük donanmasında,üst düzey bir kutlama vardı.Bu kutlamaya israilli genaraller de katılmıştı.Fay hattını tetikleyecek makina,israil denizaltısına yerleştrilerek,gölcük donanmasına getirildi.Beklenen den daha fazla büyüklükte bir deprem oluştu.

Teoriyi destekleyen veriler : O gece israil denizaltı gemizleri vardı.İsrailli generaller gecedeydi.Deprem sonrası,donanmaya hiç bir yayın kuruluşu alınmadı.Bir israil denizaltı gemisinin patladığı haberi çıktı.İsrail çok hızlı bir şekilde,kendisine ait tüm gemi parçalarını toplamak için,sözde hastahane adı altında büyük bir karargah kurdu.Ortalık yatıştığında bu hastahaneyi türkiye ye bırakarak gittiler.Orda yapılan tespitler de,tıbbi hiç bir cihazın kullanılmadığı yönünde haberler çıktı.

İnanılır gibi değil,inanılması zor da değil.

1|0
    0|0
    • Bunu biliyorum Erol Mütercimler'lerin "Komplo Teorileri" kitabında vardı. Doğruluk payı varsa çok vahim...

• aynen biliyorum baya da sağlam temellere oturtuyo ki bu adam askeriyeden tasviye edilmiş bir adamdır birtakım şeyleri bilme ihtimali yüksek

• ... Aynı hissiyat uyanmış demekki.Dediğin gibi sağlam temeller vardı.

• Siyasetçilerimiz terörün bitmesini istemiyor.

0|1
    0|0
    • neden?

• En basit anlatımıyla; Hepsi nasipleniyor ABD'den. ABD'nin amaçlarını sahiplenmişler, bu yüzden onların emirlerine uyuyor ve terörün bitmemesi için çalışıyorlar. Ortadoğu ve yakın civarında asla barış olmamalı ABD için.

• Bence fenerbahçenin avrupa liglerinden men edilmesi.

Yoksa fenerbahçe, barcelonayı bile alt edebilecek bir takım olma yolunda ilerliyordu ki; önlerine taş koydular.

Üşüyoruz aziz başkan

1|2
    1|0
    • tabi tabi :D

• Hep uefa başkanı platini yüzünden baktı ki barçaya reale rakip geliyor, durur mu platini hemen yapıştırmış cevabı

• "ole deyince bono bastı kahkahayı" var bi de

• Kanserin tedavisi bulunalı en az 10 yıl oluyor ama rant uğruna tedavi etmiyorlar

1|0
    0|0
  • Verdiğimiz Şehitlerde bile hükkümetin parmağı olduğunu düşünüyorum. Gündem değişsin diye yapmıyacakları şey yok gibi geliyo. Belki çok ağır ama düşüncem böyle.

2|0
    0|0
  • Kizlar erkeklerden daha agresif masallah :(((((((

0|0
    0|0
  • 11 eylül saldırıları zaten ıspatlandı ama üzeri örtüldü bununla ilgili çok video var

0|0
    0|0
    • doğru gerçi komplo teorilik bir durum kalmadı =)

• Bence ufo diye bir şey yok.. Hepsi orduların ve saire teknoloji şirketlerinin prototipleri...

0|1
    0|0
    • Hayıııırrrrrrr

link

• :)) gönül artını aldım ben

• bu düşünceye katılıyorum. hitlerin proflarını amerika sıgınma ve koruma amaçlı kendi ülkesine aldı ve profların üzerinde çalıştıgı 'çan'adı verilen civanın çok hızlı çalışmasıyla elde edilen şu an dünya teknolojisinin 40 yıl önünde bir teknolojiye sahiptirler.

• Amerika ufo istilası adı altında dünyayı ele geçirme planı yapıyor.flaş flaş flaş

0|0
    0|0
  • aslında düne gerçrl değil hepimiz bir rüyadayız

0|0
    0|0
  • ışınlanma bulundu ama bunu bize söylemiyorlar.

0|0
    0|0
  • 2012 nin bilmem kaç eylülünde yok olucaz ya uğraşmayalım bence

0|0
    2|0
Yükleniyor...