Sinirlendiğinizde öfkenizi kusar mısınız yoksa içinize mi atarsınız?

Öfkenizi kusamıyorsanız başkalrına anlatın içinizde kalmasın

her sinirlendiğinizde öfekenizi kusarmısınız yoksa içinze mi atarsınız

başkalarına anlatmak rahatlatmazmı sizce ?

Güncellemeler:
anesenamun sana yorum yapamıorum
...

0|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• O insanın yüzüne kusarım illa ki. Yoksa başkasına anlatarak yada içime atarak kusabiliyor olsaydım öyle de yapardım ama bende o işe yaramıyor. İlle ağzıma geleni diyecem o kişiye yoksa mümkün değil iflah olmam.

0|0
    0|0
  • kime öfkelendimse ona saydırırım.

0|0
    0|0
  • İçime atmam hasta olurum sonra , ilgili kişiyi bulur muhatabımla mutabık kalırız bir şekilde ...

0|0
    0|0
  • Öfkelendikten öncemle sonram arasında mutlaka fark vardır. Mesela elimdeki kalem kırılır, o yatak örtüsü dağıtılır. Defter, sayfalar yırtılır. Eskiden kendimi tırmalardım. Öfkeme hakim olamıyorum mutlaka bir şeylere zarar verme eğiliminde oluyorum ve işin garibi yaparken de kendi canım da yanmıyor.

0|0
    0|0
  • başkasına anlatma sakata gelebilirsin:)ben yazıp yazıp kagıdı çöpe atıyorm çok işe yarıyor:)kagıdı yak yada parçala öyle at

0|0
    0|0
  • kendi kendime konuşuyorum genelde

0|0
    0|0
  • Dur boşaltayım : NİYE GELMEDİN ALLAH'IN CEZASI KAÇ GÜNDÜR SENİ BEKLİYORUM SENİN YÜZÜNDEN OKULU BİLE KAFAMA TAKMIYORUM GİTMİYORUM BİLE. NERDESİİİNN?

0|0
    0|0
  • Öfkelendığim kişiye bağırırım o da rahatlatmazsa saatlerce ağlarım :/

0|0
    0|0
  • başkalarına anlatmak falan rahatlatmıyo bağırmadan çağırmadan rahatlayamıyorum sinirimden ağlıyorum sonra o yüzden kendimi üzmemek adına öfkemi kusarım :D

0|0
    0|0
  • anlatincada rahat olamiyorum,illaki bagirmaliyim birine(((

0|0
    0|0
    • kendini buna alıştırmış olmalısın

• valla bağırıyorum kim ilk çıkıyorsa karşıma((( alışdım artık..bağırmasam yürük patlar dağılır

• peki öfkesini insanlara vurmayıp kum torbasına vurupta atan bir tane bile insan yokmu sence snn yaptığın suçu olmayan insanların kalbini kırmak

• Icime atarim kimsenin neyim oldugunu bilmesine gerek yok bence...

0|0
    0|0
  • baskasına anlatınca rahatlıyorum ben

0|0
    0|0
  • güncelleyip durma ya yeter

0|0
    0|0
  • ben içime atarım en sonunda saçma sapan bir şeye patlarım

0|0
    0|0
  • değişiyor

0|0
    0|0
  • içime atarım..sakinleşirim..

0|0
    0|0
  • ben içime atarım günlerce aklıma takılır ama konu bigün açldığında sakin bi biçimde günlerce içime atım içn süper bi cumleyle karşılk veririm oda azı acık bakar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...