Spor salonları hakkında bilgisi olan birilerine ihtiyacım var?

1.50 boyunda 43 kilo minik bir kızım. Beslenme konusunda sıkıntım yok. Proteine yüklendim. Kas kütlem -1.6. Kas yapmak istiyorum. Şekilli bir karın, sağlam bir kalça falan. Kardiyo ile mümkün değil, biliyorum. Ağırlıklarla çalışmak lazım. Daha önce pilates ve crunch geçmişim var, 3aylık. Şimdi yeni bir spor salonuna gideceğim. Gidip hocaya ben ağırlık çalışmak istiyorum desem komik olacak gibi geliyor. Ne bileyim kollarım falan güçsüz daha. Ne yapmalıyım ben? yani hoca istediğim şeyi anlar mı?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• sen ne istedigini ona soyle , o senin bedenine göre en etkili neyse ona göre bir program hazirliycak sana , hemen agirdan baslamayacaksin tabikide. Yavas yavaş baslayacaksin ve beslenme programı hazirliycak , sen endişe etme , spor hocalarin bu konuda sana yardimci olurlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu anlatıklarına bakılırsa yazdığın terimlerden anlaşılıyo zaten sporla içli dışlı değilsin pek tabiki hoca yardımcı olur sana günde 5 6 öğün yemek ye az ama sık ye bu şekilde kas kütleni korumuş olursun sağlıklı yağ kaynaklarını tercih et yüksek yoğunluklu antreman yap kas kütlesini arttırman için haftada 5 ya da 6 gün çalışmaya gayret göster

0|0
    0|0
  • Mavikelebekk benim yazacağım herşeyi yazmış sağolsun bana söylüyecek bişey kalmadı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana bakınca anlar zaten. Belirgin bir vücut istiyorum de zaten sana zayıflama hareketleri önermez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...