Sizin de arabanızın tamponuna işeyen sokak kedılerı var mı?

Arabam siyah marka vermiyorum spor kasa Kediler arabamın tamponuna işiyor sonrada arabanın altında motor bölümüne geçip yatıyor ben hergün temizlemekten bıktım. Araştırdığımda ise bir kedi isediğinde başka kedi gelmiyormuş o arabaya sahiplenme gibi

Sizin araçlarınıza da Böyle yapan psikopat kediler varmı?

yoksa saticam arabayı :)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• valla satanist olucam bu gidişle..hayvan severim..besledim de çok.. ancak sorumluluğunu almadan sahiplenmek yalnış.. karşı komşum besliyor..birde doğruyorlar 6-7 taneler.. ve hepsi ailecek benim arabanın üstünde altında motorun içinde..her yerindeler..kaç defa arabayı çalıştırırken motorun içinden çıkardım saatlerce uğraşarak.. hepsi bir yana işemeleri bir dert.. hele ki benim gibi bez tavana sahip bir cabrio nuz varsa.. yumuşak bez üsünte yatı tuylarını birakan inip çıkarken cırmalarak çizen..yırtan..işiyen.. brandalı araba ama inan işe yaramıyor..brandayı da yırtıyorlar..motor var kışın brandalayıp koyduğum..inan her yerini bağlayıp koymama rağmen bir köşeyi yırtıp giriyorlar var sele üstüne işiyorlar.. inan çok kötü kokuyor..belediye sadece kısırlaştırıp geri bırakıyor.. toplamıyor.. sonunda olucak olan karşı komşuyla kanlı bıcaklı olmak..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arabaya meyve suyu içiren velet var..

Bildiğin pipetı tutup arabanın camına sıktı gözümün önünde layyhhnnnn duuuu yapma evladımmm diyene kadar sıktı bile..

Amacı arabaya meyve suyu içirmekmiş..

Araba kayısı koktu yapış yapış..

1|1
    0|0
  • benım arabama işeyecek kediyi mart ayında kimsenin bulamayacağı bir yere bırakırım çiftleşemez sonra kudurur ölür :)

0|0
    0|0
  • Hahaha :D

İlk defa duyuyorum böyle bir şeyi

0|0
    0|0
  • Kokuya geliyor olabilir iyice yikat orayi

0|0
    0|0
    • Yıkayınca dahada çok attırıyo hoşuna gidiyo heralde temiz tampon :)

• ahh arabam yok ki işeyen olsun:)keşke arabam olsaydı da kedi işeseydi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• siyah aracım var. ve yan apartmanda salam sosis sucukla beslenen görüp görebileceğin en semirik kedilerden biri var. benim arabayı gördü mü nerede olsa kalkıp üşenmeden gelir, arka tarafında tam bunun kçına göre bir çıkıntı var araçta, tavan ile orası arasında mekik dokuyor. soğuklarda zaten direkt kaputta namussuz. araç o kadar boya korumaya rağmen pençe çizikleriyle dolu. işiyordur da muhtemelen ama o kadar takip etmiyorum. hayır kedi gibi kedi olsa o kadar çizmez bildiğin bir yarmagül

0|1
    0|0
  • Kedi katili yapacaklar ya beni bu yaştan sonra...Olmaz mı egzozuna girip çıkamayan kedi bile var.

0|1
    1|0
  • Benim de Bmw X6, full, deri işlemeli koltuklar, navigasyon, Slen devüans sistemine, karbon-fiber ayna takımına, çelik jantlara ve güçlü bir motora sahip arabam var. Kedi falan yok bizim burada.

0|0
    0|0
  • Köpek hep aynı tekere işiyo evin önünde kesicem bi tarafını

0|0
    0|0
    • Onu yapmak zevk alıyo :)

• o alıyoda ben almıom :) yazıcam en sonunda hav hav hav(işemek yasaktır) :))

• bizim orda iki ayaklı öküzler var arabayı cizen bir gün yakalarsam allah yarattı demicem .

0|0
    0|0
    • Benim yerimede çak :) bulursan

• Hah gülümsedim. Henüz denk gelmedim işengeç kedilere.

0|1
    0|0
Yükleniyor...