Bu ülke yol geçen hanı mı?

Az önce Başbakan'ın basın toplantısını izledim. Cumhuriyet Bayramı'nı kutlamak isteyenlerle ilgili ''Bu ülke yol geçen hanı değil''dedi. Son yıllarda hiç bu kadar saçmalarken görmemiştim başbakanı. Konuştukça batıyor sanki. Ne düşünüyorsun?

Güncellemeler:

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben saçmalamadığı zamanı hatırlayamadım ya.düzgün bir lafı var mı ki bu muhteremin?

"10 kasımda saygı duruşunda durmak inekliktir"

“Elhamdülillah şeriatçıyız”

"Türkiye’nin yarınında artık Kemalizme ve Kemalizm benzeri rejimlere, sistemlere yer yoktur."

“Ben Millet Meclisi’nin de dua ile açılmasından yanayım”

ah tayip ah.herkes bir yerde yatacakta sen hariç be

3|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nasıl bir baştır bilinmez ..şuradan pay biç cumhuriyet bayramında Türk polisi Türk vatandaşına biber gazı sıkıyor.kim veriyor bu yetkiyi onlara. ya da parası olan askerlik yapmıyor ya da küçücük çocuklar okula gidiyor ya da ... ya dalar çok yaz yaz bitmez.birde kendi kendine bu ülke yol geçen hanı mı diyor.yaptığı iyiliklerin yine kendi yaptığı saçmalaıkla kapatıyor .anca onla bunla laf dalaşına girsin o .ülke de böyle elden gitsin ..esad la kanka da olurlar yarın birgün ..

1|1
    0|0
  • Atatürk ki hasta yatağından kalkıp törene katılmış..

Doktorları müsade etmemesine karşın..

Törenlere katılmak için önce TÜRK olmak lazım o da haklı..

1|2
    1|0
  • Başbakan değil arkdaşım o Boşbakan. Askere kelle diyen adam bızı yönetıyor. Her 10 kasımda yaygara kopartılıyor Ata'ya saygı duruşunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok diyen, bize cumhuriyet bayramını doya doya kutlamaya izin vermeyen ülkeyı satan ülkenın bölünmesını isteyen adamdan başbakan olamaz !

1|1
    0|0
  • batsın.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bence o şahsın çok az zamanı kaldı

3|1
    0|0
  • Hiç hoş dememiş.Ama hiçbir parti liderini sevmiyorum ben.Politikadan nefret ediyorum.

1|2
    1|0
  • Açıkçası hiçmi bir fizibilite yapmadan bu yorumları yapıyor anlamış değilim fakat insanlara kendi ülkesinde ambargo koyduklarının farkında değiller. Ve insanları kolluk kuvvetleriyle karşı karşıya getiriyorlar. Pek hayırlı görmüyorum bu gidişatı derin bir kutuplaşmanın eşiğine doğru gidiyoruz . Tabi felaket tellallığı da yapmak istemem.

1|0
    0|0
  • bas efendi kendi hegomonyasını kurmuss korku imparatorlugu kurmanın peşinde ama türkiye degişik ülke hersey olur bir gecedee

0|0
    0|0
  • Ne düşünebiliriz;Her toplum hak ettiğini yaşar.Bu toplum bu Başbakanı seçerek bu başbelasını haketti.Bunlar daha iyi günler

1|0
    0|0
  • Açık ve net Atatürk'ü bize unutturmaya çalışıyorlar..

1|0
    0|0
  • İmamhatip mezunundan bu beklenir zeki birisi değil ztn yönetim şeklini hiç beğenmiyorum

1|1
    1|0
  • Biz de yolcu değiliz. Onun gibi yollu hiç değiliz! O bugün var yarın yok, biz hep buradayız...

3|1
    0|0
Yükleniyor...