Herkes kendi nişanını anlatabilir mi? Çok yardımcı olacak bu fikirler...

babaya nasıl söylenir..nasıl olur nasıl konuşulur..neler konuşuldu sizin nişanınızda ... tanışma nasıl olur..söz nişan ayrı mı yaptınız ..evde mi bi mekanda mı yaptınız? ayrıntılı yazın lütfen ...

Güncellemeler:
koskoca ks de bu kadar mı nişanlanan var ... yorum yazın ..yorummm.
nişanlı olan yok mu hiç? :(((((((

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben varım

Süperdi nişanım :)

0|0
    0|0
    • süperdi nişanın bu kadar mı?

• bu sorunun en iyi cevabı sensin :)

• Teşekkür :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir sonbahar vakti, işleri bitirmek için mesaiye kaldığım ofiste çalan telefonu açmam ile olacakları biraz tasavvur edebildim. Arayan Filiz. "Ne oldu?" diye sordum. Bu soruyu sorarken dizlerimin titrediğini masada duran dosyalara baktığımda fark ettim. "Çabuk eve gel. İhsan teyze manav ile kavga etti." dedi. Usulca söyledi; sanki çığlıkları içine hapsetmişti, hissediyordum. Ceketimi giydim ve hızlıca ofisten çıkarak bir taksiye atladım. Eve gittiğimde İhsan teyze, babam, annem ve Filiz'i sessizlik içinde kaybolmuş vaziyette buldum. Her biri dikkatle beni izledi. Sanki bağırıyorlardı ve ben duyamıyordum. Bu durumu fırsat bilerek aniden soyunmaya başladım. Annem, babam ve Filiz şaşkınlıkla beni izlerken, İhsan teyzem, yılların verdiği yalnızlığa inat edercesine, kahkahalar ile bana bakıyor, alkış tutarak "Soyun, soyun" diye bağırıyordu. Tamamen soyunduktan sonra, yere düşen ceketimden çıkardığım alyansı Filiz'e uzatarak bir ömür boyu birlikteliğe davet ettim kendisini. Annem ve babam şaşkınlıkla bizi izlerken, İhsan teyze hala gülüyor ve tempo tutarak "Soyun, soyun" diye bağırıyordu. Gerisini sonra anlatayım çok uzun.

1|0
    0|0
  • nişanlılık dönemi kişilerin birbirini daha iyi tanıma dönemi gibi bişeydi önceden anlaşamam de neyini sevmediysen onu söle at

0|0
    0|0
  • lokantada yapmıştık kızı istedikten 2 ay sonr

0|0
    0|0
  • sen hepsinin nişanlı olduğunumu zannediyosun :) ben değilim mesela.. vardır bikaç tane daha :D

0|0
    0|0
  • yahu sen imamdan ayrılmadın mı...yada vaizmiydi?

benim mi kafam karıştı yoksa?

0|0
    0|0
  • -Baba ben evlendim

-İyi bari düğün masrafından kurtulduk :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne nişanı yahu.Nişanlanırsam bir gün söz anlatıcam.

0|0
    0|0
  • Sen en son sevgilinden ayrılmamışmıydın nasıl takip ediyorum dikkatli olun bak :)

0|0
    0|0
    • ya yok biz birbirimizle evlenmeye karar verdikte..az görüşebiliyoruz ben triplerim.. telfondan yanlış anlaşılmalar..evlenelim kurtulalım diyorum :) ama nası olcak..

• kaçsanda kovalar seni buluruz..aynen babana teslim:)

biz sana hayırlı bir kısmet bulucaz..dingılındın amcaşının oğlunun arkadaşı var..tam sana göreymiş :)

hem de adam hoca..hem hacı hem hoca.daha ne olsun. hazırla çeyizini :)

• dingılındım..yazma boşuna sinem adama kaçtı galiba:)

• bir gün nişanlanırsam anlatırım

0|0
    0|0
  • Sen nişanını atmamışmıydın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...