Kapat

Kızların kaslı erkek merakı?

Bizim spor salonunda camlar filmli yani disari gorunuyor ama iceri gorunmuyor. Biz calisirken salonun onunden kızlar gecerken hep kasli erkek posterlerine bakiyorlar, bazen kapiyi acik birakiyoz hava alsin diye hep iceriyi dikizliyorlar. Ama sordugumda ise ıyyy cok igrenk, ben kasli sevmem. bakarkenki halinizi gorseniz fikriniz degisir bence. içine düşcekmis gibi bakiyorlar.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Istemem yan cebime koy ayagi o 18 20 yas arasi spora basliysnlar ilk ay birini kafesleyip gidiyolar 3 salon değiştirdim hep ayni :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bu soruna erkeklerin buyuk meme meraki? sorusuyla cevap vermek istiyprum cunku ayni sey

0|0
    0|0
    • Anladim. Tesekkurler. Ama sordugumuzda ise ıyyy ben sevmem diyor gecerken bönn bönn bakiyor.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Kas yapan erkek kendine değer veriyordur ve kendine değer veren insan başkalarının ona değer vermesinide hak ediyordur tamam kaslı erkekten hoşlanmıyorlar peki diğer bacaksızların nesinden hoşlanıyorlar değil mi? Bu arada senin yaşın kaç l*n 19 değilsin sen

0|0
    0|0
    • 19 yasindayim ben. biraz kucuk gosteriyorum o kadar. Boyum kisa biraz yuzumde cocuksu bir hava var.

• bakarlar tabi neden bakmasınlar

0|0
    0|0
  • En azından bakımlı erkeğe bakarlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...