Ayrılana kadar bir dert ayrıldıktan sonrası bir dert...

karşınızdakini kırmadan ayrılmak istiyor ve bunu ona söylüyorsunuz kibar bir dille. karşınızdaki vazgeçmiyor adeta bela oluyor. en sonunda pes ettim sen nasıl istiyorsan öyle olsun diyor buraya kadar herşey normal sayılır.

bundan sonra başlıyor size birebir paylaşım sitelerinden gönderme yapmaya ilgilenmiyorsunuz terbiyesizliğe kaçıyor ama size karşı değil direk kendine.

asıl sorum iyi kötü günler geçirdiğiniz bir insanın kendine terbiyesizlik yapması açıkça size inat olsun diye abuk subuk yerlerde yada insanların yanında olması ( sizin hiç sevmediğinizi söylediğiniz insanların) ne kadar doğru. gerçi beni ilgilendirmiyor ama insanın ister istemez sinirleri zıplıyor siz olsaydınız ne yapardınız arkadaşlar. şöyle iyi bi ağzının payını vermek için

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• karsındakını kırmamak ıstesende ayrılık kararıyla ıster ıstemez karsı tarafı kırmıs olursun cunku o senı sevıyodur kabullenemez bır muddet.sosyal paylasım sıtelerınden yaptıgı paylasımlar kendını rahatalatmak ıcındır hayatınızdakı ınsan ıster ıstemez gıdıor ayrılmak ıstıyor ınsan kendını rahatlatmak ıster haykırmak ıstedıgı seyler varmıs dememkkı normal karsılaman gerekıyor senden ayrıldıkdan sonra ıstedıgı gıbı davranabılır bu senın ılgılendırmemelı eger ılgılendırıosa sen hala ondan kopamamıssndr kabullen hala onun kendıne aıt oldugunu hıssedıosundr bu ıc güdüsel bır durum bence ıcınden geldıgı gıbı davranıyor ve eger senı umursasaydı artık bunu bukadar acık yapmazdı muhtemelen ne dusundugunu pek takmıyor artık

0|0
    0|0
    • eskisde biz ogun konustuktan sonra sıladans arkı paylasmıs imkansiz diye anlasılıyorki sarkkınının smzlerinden de care yok senin yuzunden analdıgım kadarıya cık kırgın ve nasıl kalbını onaracagımı bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• insan hala seviyosa böyle abuk subuk şeyler yapabiliyor çocukluk aslında üniversitedeyken ben de bu tarz bişeyler yapmıştım yine kendi canım sıkılmıştı şimdi olsa yaparmıyım asla :D insan akıllanıyor ama çok sonra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• o işe girme diye beraberken çok tartışmıştık gitti girdi oraya ve ayrıldık. 2 ay sonrada sosyal paylaşım sitesinde oradan biriyle görüştüğünü gördüm. gelde katil olma

0|0
    0|0
    • katil olmam o kadar basitleşmeye arkadaşım da adamın asabını bozuyor ama ben bilirim yapacağımı deyip deli etmek var sadece onun seviyesine inmek istemiyorum

• yaparlar huyları

• kardeşim bu işler o kadar karışık işler ki ben kendi halime mi yansam başkalarının acısına mı hiç bilmiyorum.keşke sana tatmin edici bir fikir verseydim ama inan ki kadınları ben de çözemedim.erkekleri de çözmüş değilim.bir insanın kalbi kırılmak zorudaysa ben dürüst ve açıksözlülükle kırmayı seçerdi.yalan olmasın da bırak o kişi kendi derdiyle baş başa kalsın.çünkü inan gerçek anlamda kimse kimsenin ruhuna hitap edemiyor ya da içine giremiyor.kafana takmayaya çalış.herkes kendini düşünür.

Yükleniyor...