İnsan önce dönüp kendine bir bakmalı.

Ne kadar kolay insanlara sende pişman olacağın şeyler yapmasaydın, gitmeseydin, hata yapmasaydın demek böyle düşünen insanların hayatında yaptığı hiç mi hata yok nasıl keşkesiz bir hayat sürdürmüş olunabilir ki soruyorum değil mi? :)

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Başkalarının pişmanlığı oluyor genelde. Adam doğduğu günden beri çılgınlar gibi her gün mastürbasyon yaptığı halde, sevişen iki çift görünce, kadını bir kenara çekip "pişman olacaksın." diyor. Erkeğin sırtına vurup, alkışlarla uğurluyor. Sonra burada bir konu açılınca, kadını aşağılayarak, başkalarının hayatlarında kendi pişmanlığına nefret kusuyor.

0|0
    0|0
  • Soruna beş yıldız

Hatasız kul olmaz

Ben çok hatalar yapmış bir insanım

0|0
    0|0
  • Nasrettin Hoca birgün damdan düşmüş. Hoca damdan düşünce kafası yarılmış. Etraftakiler ''Doktor! Doktor çağırın!'' diye bağırmışlar. Hoca ''Durun doktor çağırmayın, bana damdan düşen birini çağırın.'' demiş.

Demek istediğim: İnsan bir şeyler yaşamadıktan sonra yaşayan insanların ne durumda olduğunu anlayamaz. Sadece kendine göre cevaplandırır. Anlatabildiğime inanıyorum sayın kraliçem.

0|0
    0|0
  • arkamda ayna yoksa ben dönünce kendime bakamıorum

0|0
    0|0
  • Hatalarımız olmasa insan olmazdık hatalarım yok diyen ve başkalarının hatalarını irdeleyen de insan değildir zaten ağır bir hakaret olur böyle bir ego sahibine insan demek

0|0
    0|0
  • "sürtündük kızlığım bozulmuşmudur?çok pişmanım" diyen birine "sürtünürken bana mı sordun" deme hakkım var

0|0
    0|0
  • bu kadar keşke olan soru ve cevapta..aklıma gelen tek şey keşkek oldu..

yokmu yapmasını bilen..canım istedi ya :(

0|0
    0|0
  • keşkeler olmazsa iyikler olmzdı tahminimce

0|0
    0|0
  • aynen öyle, uzaktan sallamak kolay

0|0
    0|0
  • insan kendinde bulmalı herşeyi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimi insan bilmiyordur ve hata yapar, hata yaptığınıda pişman olduktan sonra anlar.Olmuştur yapacak birşey yoktur, hatadan ders alıp tekrar etmez insan. Ama kimisi de bile bile lades diyor işte onlara kızıyorum yapmasaydın diyorum, ya da hatasından ders almamıştır tekrar tekrar ediyordur onlara da aynı şekilde kızmaktayım sadece.

0|0
    0|0
    • aynı fikirdeyim ama hangimiz hata yapmıyoruz ki ve bunun garantisinide veremeyiz

• kimse mükemmel değildir, hata yaparak öğreniyoruz ve birine bir nasihatte ya da öneride bulunacaksak fikrimizi söyleyeceksen yine o tecrübelerden yola çıkarak konuşuyoruz ki belki onlar aynı şeyi tekrar etmez de sonra keşke demez diye.Ayrıca lafa geldimi mangalda kül bırakmayıp icraatte birşey yapamayan da konuşuyor gerçekten tecrübe etmiş ya da konu hakkında bilgi sahibi olanda.

• Belki de kendi keşkeleri,kendi pişmanlıkları yüzünden bunları söylüyorlar.Birileri keşke demesin,pişman olmasın diye.

0|0
    0|0
  • Yargılamak, yermek diye yeni bir sanat akımı başlamış. Herkes aksütten çıkmış ak kaşık. Keşkelerimiz asla olmaz.

1|0
    0|0
  • kör kendi gözüne batan çöpü görmezmişde elin gözüne batan çöpü görürmüş

0|0
    0|0
    • harika bır cevap olmuş.ne demişler iğneyi başkasına cuvaldızı kendine batır :)

• bana ne hata yapmasaymışsın o zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...