Oxford üniverstesinin yaptığı araşttırma bunu gösteriyormuş. Katılıyor musunuz?

Sarışın kadınların, esmer kadınlara göre östrojen hormonlarının daha yüksek olması erkek gözünde sarışınların daha verimli olarak kodlanmasına sebep olmuş. İngiltere'deki bir araştırmada, erkeklerin yüzde 74'ü uzun saçlı kadınları tercih ettiğini söylerken, yüzde 12'si kısa saçlı kadınlar için oy kullanmıştır. Uzun saç, daha hayat dolu bir kadını çağrıştırırken; kısa saç, ciddi bir yaklaşım imajı veriyor.

Güncellemeler:
Sarışın derken bizim ülkedeki gibi özentileri değil Doğal Sarışın demek istedim.

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum: Uzun saç, daha hayat dolu bir kadın çağrıştırıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sarı kuku kötü duruyor. Sarışınları sevmem. Ama böyle beyaz saçlı gibi sarışınlar vardır, onları severim tek.Yoksa her türlü esmer ve kumral benim için sarışından çok daha iyidir. Yüzü güzelse kısa saçlı bayanlarda çok hoş olabiliyor ama uzun saç tercihimdir.

0|0
    1|0
  • Geri kalan %14 lük ne için oy kullanmış?

0|0
    0|0
  • "Bu yöndeki arzularınıza yıllardır iştirak etme mecburiyetinde olmadığımı bildiğinizi düşünüyorum. Tabiiliğin bu yönde olduğu konusunda hakkınız var. Lakin, arşın hudutları yok elbet. Şimdi siz de müsait iseniz buyurun yatağa." ben kısa saçlıları tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • normalini bulduk ta bol östrojenlisi kaldı

1|1
    0|0
  • ASlında bana Esmer ve kısa saçlılar daha Seksi gelmiştir.. SArışınlara kanım ısınmadı bi türlü..

0|0
    1|1
  • Uzun saça katılıyorum kadını saçı gösterir zaten ilk önce bana göre tabi ama sarışın yada esmer konusu saçma geldi açıkçası

0|0
    0|0
  • Uzun saç+Doğal sarışın = Benim sevgilim :)

0|0
    0|0
  • Katılıyorum..

0|0
    0|0
  • bu araştırmayı biliyorum ve katılıyorum...

0|0
    0|0
  • Katılıyorum uzun saç ve Doğal sarışın iyidir. Sarışınlar güneş gibidir sıcaklık verir.

0|0
    0|0
  • Ya banane östrojenden koddan ben hatuna bakarım at gibiyse tamamdır

0|0
    0|0
  • kız dediğin uzun saçlı olcak şöle beline kadar uff=)

0|0
    0|0
  • uzun saç uyar...türkiyede gerçek sarışın kaç tane var ki..hepsi boya.

0|0
    0|0
  • Orada okuyorum.

0|0
    1|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • Uzun saç severim ama sarışın (N) No no...

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir kere İngiliz kadınları dünyanın en çirkin kadınları seçilmiştir pek çok ankette bu sebeple kendi kadınları ön planda tutmak isterler hep esmer kadın sarışın kadın olayına gelince her memlekette hangisi çoksa azınlık olana ilgi artar. Kuzey ülkelerinde sarışın ağırlıkta olduğundan esmer kadına daha talep vardır güneye doğru da bu tam tersi olur. Kime ve neye göre bu anket nerede yapılmıştır ki böyle bir ortala olsun? Kuzey ülkelerinde güneylilere nazaran nufus daha az dolayısıyla akdeniz civarında alınan oy oranı daha fazla olabilir sarışın kadınlar için çünkü nufus kalabalık ve azınlık olan sarışınlardır. Talep de sarışınlara kayar ama bu anketin mantıklı olduğunu göstermez her ülkeye genellenir değil en azından.

1|0
    1|1
  • Bence bu kisiye göre degisiyor yani ben cok erkek taniyorum sarisinlar itici geliyor bana diyen.. sadece esmer kizlardan hoslanan erkekler cok yani bu nekadar dogru bilmiyorum. Ve bir kadinda uzun sac bir erkege cinselligi sembolize eder, uzun sacli kadin saglikli, bakimli gelir erkeklere ve dogada öyle ki kadinlar kendilerine güclü erkek bulmak ister, erkeklrde üremek icin kendilerine saglikli kadin bulmak ister bu dogadan gelen birsey hayvanlarda da öyle.

0|0
    0|1
    • Üremek için istiyorsam şerefsizim.

• sen üremek icin istemiyorsanda bu yani dogadan gelen birsey senin ister istemez düsüncelerini etkiliyor yani demek istemiyorum bir kizi görünce öyle hemen aklina cinsellik gelsin, yanlis anlama beni sakin. Ama erkeklerin ve kadinlarin yapisi böyle yani bunlardan hoslanmamiz cok normak onu demek istedim.

• Yanlış anladım ve çok mutluyum. =(

• e biz kumrallar ölelim o zaman :) hem bence kumrallar daha seksi :)

0|0
    0|0
  • Oxford a karşı boynumuz kıldan ince. Çok emekleri var.

0|1
    0|0
  • Sarışın kız mııı ?

0|0
    0|0
  • karnı aç erkeklerin % 90 şişman kadınları seksi buluyormuş bir de

0|0
    0|0
Yükleniyor...