Bu linkteki vücuda ulaşmam için kaç kilo olmam lazım body yapıyorum ortalama ne kadar zamanda ulaşırım?

bu lınktekı vucuda ulasmam ıcın kaç kılo olmam lazım body yapıyorum ortalama ne kadar zamanda ulaşırım...

link

not:Kilo almak için neler yapabılırım neler yemem gerek yani..

Güncellemeler:
boy 1.85
68 kg

ama bu kol kalınlıgım yok yanı kolları bu kalınlık yapmak ıcın kaç kılo olmam gerek

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bende 65 kiloydum boyum 182cm spora başladım hem kilo aldım hem kas yaptım şuan 78 kg ama ben besin destekli protein tozu kullandım kullanmadan önce doktora git protein tozunun tek zararı aşırı derecede kullandığında olur ve bıraktıkdan sonra inme diye birşey olmaz ben protein tozu kullanmıyorum kaslarımda inmedi

0|0
    0|0
    • kullanmıyorum dıyon kullandım dıyon anlamadım bro

• Önceden kullandım kas yaptım hala spora gidiyorum ama protein tozu kullanmıyorum demek istedim

• kaç paraya aldın nerden alabılırız

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilo almak vermekten daha zor bir diyetisyene danışmanı öneririm yada haplardan kullan ama diyetisyene danışmak daha mantıklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi boyun önemli olan. 100 kilo diycem 1.60 cıkcan olmaz tabi. Kilo almak için git spor salonuna. Sana vercekler besin programı. Onu yap zaten ister istemez alırsın kilo. Sağlıklı bir şekilde.

0|0
    0|0
    • body yapıyorum zaten de besın vermedıler makarna pılav ye dıyo yıyomda bısey oldugu yok :D

• kıvanc'a bi sor istersen.

0|0
    0|0
    • kıvanç bı derı bı kemık kaldı bro :D

Yükleniyor...