Bir yerden bir yere geçerken dikkat ediyor musunuz?

sabah sabah metro durağından çıkıp dingin bir vaziyette yolda yürürken havanın güzelliğine hayran kalıp bir yandan da müziğin ritmine ayak uydururken yanınızdan geçen bir yaratığın su birikintisini ortalayıp son sürat geçeceğini hesaba katar mısınız? işte hesaba katmayan önümde ilerleyen kadın, boydan aşağı sabah sabah ıslandı..

ıslanmadığıma pek sevinemedim açıkçası..:((

ne kadar düşüncesiz bu insanoğlu anlamıyorum...

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, okula giderken beni de bir araba yıkamıştı. Baya da bir saydırmadım desem yalan olur. Resmen kıyafetlerimle duş aldım o derece. O gün bu gündür kışın yanımda şampuan taşıyorum. ):

1|0
    0|0
    • Allah iyiliğini versin canım:)) güleceğim yoktu..yaa neye uğradığımızı şaşırdık en çok da o kadın:(( saydırsan nafile..sıkıyorsa insin aşağı da görsün kaç bucak dünyası...

• yine giyersin kuzum:))

• Tamam abla. :)

Erkekler Ne Diyor 6

• öküz işte insanlara saygısı olmayan sonradan görme tipler oluyo genelde onlar

1|0
    0|0
  • arasıra cıkıyor öyle vatan evlatları :)

1|0
    0|0
  • Sabah sabah arabaya binip, dingin bir vaziyette yolda giderken, uykunun vermiş olduğu mahmurlukla bir yandan müziğin ritmine ayak uydururken, son sürat su birikintisine girerek kadınları/adamları boydan aşağı ıslatmaya DİKKAT ediyorum.

0|0
    1|2
  • bunu özellikle yapan tipler var..bilerek.

1|0
    0|0
  • var öyle hayvanevlatları bilerekte yapmış olabilir.

1|0
    0|0
  • bence o ıslanan kadın sensin de çaktırmıyorsun uyanık =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...