Sizce kızlarda kas itici mi?

Adonis ve karın kasına sahibim fakat itici olduğunu söyleyenler var sizce Fitness'ı bırakmalımıyım?

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Abartıldığı sürece itici. Göbek olmasından bin kat iyidir. Fitt olması yeterli.
    Ama kol kası falan ı ıh itici.

0|0
    0|0
    • Göbek 0 zayıfım zaten göze batmıyor biraz karın kası var birazda adonis ama göze çarpmıyor

• Çok iyi. Kalsın böyle. Formunu koru yeterli. Kendi düşüncemi söyliyim kız denilince çıtı pıtı olur yani. Kas itici duruyor.

• Teşekkür ederim düşüncenizi paylaştığınız için

Erkekler Ne Diyor 24

• Bence değil hatta tam tersine saygı duyduğum kızlar bu tip kızlar.

0|0
    0|0
  • normal oranda olan güzel

ama bizi bulmazlar

kesin bizi evlenirken ; ayı nın biri bulur ham mına :D

bizede sporu yasaklar G . T göbek salar balkonlu erkek oluruz artık :>)

0|0
    0|0
  • Hayır mesela

http://i.hizliresim.com/62REP0.png bunun gibiyse tadından yenmez..

0|0
    0|0
    • Aynıda bende bacak kası yok onda var :D

• Bu kiz bikini yarismalarina giren hormon da basan kuşlardan birisi. Bu düzey baya ileri düzey. Yağ orani düşse ki podyum zamanki dusuruyorlsr. İste insanların iğrenç dediği bayanlar cikiiyor ortaya

• Çok aşırı derecede yoksa zaten bırakmamalısın. Bırakırsan bu sefer direkt kiloya döner.. Fitness bırakma..

0|0
    0|0
  • Ben buna itici dersem Allah beni çarpar =/
    http://i.hizliresim.com/3D83L0.jpg

0|0
    0|0
  • Bence bayanda kas çok güzel genelde türk erkekleri sevmiyor ama bu sporu yapan bilir çok güzel duruyo bayanda kas

0|0
    0|0
  • Birazı çekici fazlası itici

0|0
    0|0
  • Abartmamak şartıyla yap İvana sert kadar olsan yeter fazlası erkeksi olur olmaz :D adam gay gibi hisseder kendini

0|0
    0|0
  • Sadece itici olsa iyi mide bulandırıcı.

0|0
    0|0
  • Bayanda kas iğrenç oluyor

0|0
    0|0
    • Gidip yarismalara katilan yağ oranini yapabileceği minimuma çeken bayanlari biliosun anlasildigi kadarıyla. Senin o gazinin suyu akan Victoria secret melekleri düzenli fitness Calisiyo.

• Benim hiç bir mankene ağzımın suyu muyu akmıyor arkadaş viktorya miktoryada bilmem ben hem belki ben balık etli seviyom niye beni. tanımadan yargılıyorsun
      Sen kas ile ilgili soru sormuşsun bende fikrimi beyan ettim hoşuna gider ya da gitmez benim fikrim bu kardeş niye celalleniyon ki hemen

• fitness bırakmak zorunda değilsin. fit bir vücut her zaman iyidir.
    Ama nolur kas yapmayın ya.

0|0
    0|0
  • ıtıcıııı

0|0
    0|0
  • aşırı mı?

0|0
    0|0
  • Hemde çok itici

0|0
    0|0
  • Ben sevmem kız dedigin pamuk gibi olmalı

0|0
    0|0
  • her halleri itiic

0|0
    0|0
  • itici

0|0
    0|0
  • Sen mutlu ol yeter :)

0|0
    0|0
  • Mevcut durumuna bağlı. Aşırıysa itici, normalse göze çok hoş geliyo. Beni etkiliyo açıkçası..

0|0
    0|0
  • biraz kas çekici seksi

0|0
    0|0
  • evet itici bana göre narin bir vücut istiyoruz :D

0|0
    0|0
  • Kas kızı erkeksi yapar bence

0|0
    0|0
  • Hicde itici degil hatta spor yapan kiz 1 adim daha ondedir.

0|0
    0|0
  • İtici...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Banada itici dyen oluyo ama sen takma kimseyi sen seviyosan yap :)

0|1
    0|0
  • Valla bn sevmm o kdar fitness yapyorum kas olustemamaya dikkat ettim biraz oluşunca bıraktım oraya çalsmadm. Erkk gibi o ne ya

0|0
    0|0
    • Zaten erkekler bile zor yapıyor. Onca testesteron oraniyla. Biz istediğimiz kdr calisalim erkekmgibi cikmaz

• Erkk gibi belirgin olur karın kaslarn falan onu söylyorum

• Bacak kası iyi ancak göbek filan düz olursa toplum normlarına göre kötü ama sen beğeniyorsan boşver gitsin.

0|0
    0|0
  • Ne derece olduğu önemli. Bir bayan steroid kullanmadan zaten etmekteki gibi olmadigi için bana hoş geliyo

0|0
    0|0
  • Höstingen.. Kizsin sen ne o oyle Arnold Şivarzeneger olmalar felan..

Itici net.

0|0
    0|0
Yükleniyor...