Bıktım spordan?

arkadaşlar boy 1,75 kilo 70. Biraz fazlalık var. 2 hafta boyunca 1 hafta her gün spor Yaptım ve az yedim ve baya inceleme oldu zaten 2 gün hasta olsam hemen kilo veren biriyim. Orantılı kilom var aldığımda da verdiğimde de eşit veriyorum bir stilist 5 kilo versen fit olursun fiziğin güzel kilon orantılı demişti. Ama 2 gün ara verdim sonunu getiremedim yemeye başladım 2 haftadır gitmiyorum soğudum artık nedense. Nasıl tekrardan o hırsı kazanıp tekrar spor istediğini getirebilirim? Yaza kadar Zayıflamam gerek.

Güncellemeler:
Güncel
Güncel be güncel

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bol bol motivasyon videoları izle spor yapmak kadar güzel şeymi var en önemlisi de spor yapmayanlardan farklı oluyosun özgüvenin artıyo o fit bir vücudun verdiği özgüveni hiçbirşey veremez emin ol sen başla sıkılsan bile git elbet karşılığını alırsın ;)

0|0
    0|0
    • Haklısın ya çok iyi yazmışsın bu gazla ben :D ama sıkıcı geliyor artık. Yani kendini spor yapınca rahatlatan insanlardan olmak istiyorum.

• rica ederim bende teşekkürler ederim :D

• ne demek, yardımımız dokunduysa ne mutlu bize :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendini motive et vazgeçme hiç bir yiyecek o güzel vucudun verdiği hazzı vermez arkadasım dengeli düzenli beslen ve sporla kalori açığı cıkararak zamanla iyi hale gelirsin hergün başarmak için davaş hiç pes etme haftada bir gün kendine iİn ver fazla kaçırmadan snn olaun o gün ama hep dengeli ve düzenli bwslenmeyi yaşam biçim hline getir en az 6 öğün yemek ye

0|0
    0|0
  • Her sabah uyanıp aynaya baktığında özgüven patlaması yaşadığını düşün.

0|0
    0|0
    • Bu iyiydi tam da yeni döner yemişken

• o cüsseyle güreşsek yenersin beni

1|0
    0|0
    • Sen cücesin galiba

• En oyle diyosan oyle olsun ama gureste zorlrsin beni kabul et

• Kasım yoktur

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...