Saçlarımın uzamasını istiyorum. Çabuk uzaması için önerileriniz var mi?

Saçlarımın uzamasını istiyorum. Çabuk uzaması için önerileriniz var mi ? Her gün yıkasam badem yagı falan kullansam 1 ayda tahminen ne kadar uzar ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çam terebentin kullan.Kullandığın şampuanın içine bir miktar katar bunu çalkalarsın.Kendine özel bir şampuan olur.Bunu düzenli kullanırsan istediğin sonucu alırsın.Çam terebentin eczane,market ve aktarlarda satılır.Ayrıca uygulayabilirsen,1 adet taze yumurta sarısını ıslak saça yedir,1 saat kadar bekle sonra saçını çam terebentinli şampuanla yıka.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• içeriğinde çinko olan besinler tüketmen, bol su saçını hem uzatacak hem de canlı görünmesini sağlayacaktır.

1|0
    0|0
  • 1 ay gibi kısa bir sürede --------------- bu kadar uzar. Badem yağı yerine eflatun yağı kullanırsan ------------------- şu kadar, gül yaprağı ve tarçın kullanırsan ---------------------------------------- bu kadar, waffle yersen -- bu kadar uzar. Waffle iyidir aslında. Niyet uzatmıyor anlamadım.

0|0
    0|0
  • saç yıkamak saçı uzatmaz ki nerden çıkarıdnız onu yıkama öyle hep özünü bozarsın araştırda öyle yap buarada biz erkekler cevaplamışız hep halbuki saçlarım çokta uzun değll:)

0|0
    0|0
  • Günde üç defa yıka saçını.

0|0
    0|0
  • Hergün yıkamak faydalı, daha çabuk uzatır. Extra badem yagı falan bilgim yok. Bilenler yardımcı olur. Çabucak uzaması dileklerimle.

0|0
    0|0
  • Bir de buna benzer bir sormuştu. Ona yazdıklarımın aynısını buraya kopyalıyorum:

Bol bol seks. Yok şaka yapmıyorum, gazetede okumuştum sık ve düzenli seks saç gelişimini olumlu yönde etkiliyormuş.

0|0
    0|0
  • önce bi kazıt bak nasıl gür cıkıyo

0|0
    0|0
  • usturaya vur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• saç uzaması daha çok genetik yapıyla alakalı bence. sık yıkamanın uzamayla alakası yoktur. badem yağı, hint yağı vs. gibi bir çok yağ çeşidi faydalı diyorlar ancak onların da yararı şu yöndedir bence: saçı besledikleri için sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar bu da kırılmayı ve yıpranmayı önler. dolayısıyla saçın kırılmadıgı için uzun olur. ancak uzama hızı çok fazla değişmez. (kişisel görüştür.)

1|2
    0|0
  • Saçın uzaması daha çok içten beslenmyle alakadar internetten araştırıp saç uzatan besinleri bulabilir bunları daha çok tüketerek fayda görebilirsin.

0|0
    0|0
  • Üstüne düştükçe uzamaz . benım saçlarım kalçalarıma kadar . arkadaslarım hep soruyor neler yapıyosun dıye ınan hııc bırsey yapmıyorum banyodan banyıya tarıyorum dusun yanı . Ama ona ragmen hıc kırık yok ve cok canlı . Arkadaslarım dunya yag , krem , serum kullandı hıc bırı fayda görmedı ...

0|0
    1|0
  • ben hiç birşey kullanmadığım halde çabuk uzuo bu konuda şanslıyım sanırım :)

0|0
    0|0
  • Bioblas hemen uzatıyor.

0|0
    1|0
    • Hiç inanmiyorum şampuanların uzattığına .s

• Yazıyor üstünde, hatırlayamicam şimdi. 2 ay falan oldu, uzadı baya fark edilcek kadar.

• Hmm peki

Yükleniyor...