Saçlarımın ön kısmında ve arka tarafdaki seyrelme sorunu.

Merhabalar.

Daha yaşım 19 ve saçlarımda cildimde aşırı yağlanma söz konusu. Saçlarımın ön kısmında ortadan ıtıbaren acılma arka tarafındada seyrelme var. şu an zeytınyaglı sabun kullanıyorum ancak dokulmeyı ne yaparsam yapıyım durduramadım. Stresdende uzak duruyorum duzenlı beslenmeye calısıyorum . Sızce bunun sebebı nedır neden dokuluyor ?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genetik sebepler de önemli baban yada dayına, amcana çekmiş olabilirsin. Yılan yağı sürüp güneşte durarak uzun süre saçlarını yeniden kuvvetlendirebilirsin sonuçta yaşın da genç. Benim amcamlar tamamen kel kalmıken yaşları da 50' nin üzerinde bu şekilde fayda gördüler çok sık çıkmasa da artık baya baya saçları var.

0|0
    0|0
    • genetık olsa bıle bu yasta dokulmesı normal degıl gıbı gelıyor. 30 dan sonra dokulse genetık der gecerım ama yasım 19 yanı şaka gibi :D

• Benim kuzenime bu yaz saç ektirdik 18-28 arası başlar 30-38 arası artık dökülme tamamen oturmuş olur dedi doktor. İnternetten de araştırabilirsin eğer dökülmeye meyilliyse kıl yapın 18 civarı da anormal değil. Ama sen daha şanslısın emin ol tutup 28 inde dokulmeye baslayan kuzenim için tek care saç ekimi olmuştu ama senin çaren çok daha kolay. Bazı ilaçlar ve kremlerle durdurmak mümkün oluyor. Cilt doktoruna gidip bu ilaçları yazdırabilirsin.

• yarın ılk ısım cılt doktoruna gıtmek olucak :)

• Yilan yagi surrr, bi hafada yeni saclar cikar

0|0
    0|0
    • herkez farklı bırsey soyluyor hangısıne ınanıcaz sevgili Esilaa :D

• Yilani parca parca kesip kaynatyosun icine sarimsakla birlikte yilanin gozuyle dilini rendelyosun, biraz kaynatinca yag kivamina gelir

• Bu mevsimdede yılan olmaz ki offf gitti saçlar :(

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...