Sevgilimi aşırı çok seviyorum kafayı üşüteceğim diye korkuyorum :(

arkadaşlar erkek arkadaşımı aşırı cook seviyorum . Kaç tane çıktığım oldu ilk defa birine bu kadar aşığım onunla evlenmek için can atıyorum kısmetse aileler arasında sözlenicez zaten Allahımınn izniyle inşallaah :))) o beni cook daha fazla seviyor anlıcağınız 2 mizde kafayı yemek üzereyiz . Genellikle hergün görüşüyoruz en fazla 1 gün görüşmediğimiz oluyor . Sevgilim zaten çok romantik biri . Ya böyle her dk yanımda olsun ona hep sarılayım istiyorum 1 gün görmeyince aşırı mutsuuz oluyorum herkes anlıyor keyfimin olmadığını. Bazen korkuyorum kafayı bozucam diye öyle böyle değil ya napiçm ben böyle :(

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Okurken bile mutlu oldum yüzüm güldü. allah bozmasın daima öyle olursunuz inşallah inşallah inşallah.

1|0
    0|0
    • :) ayyy sağol arkadasım , Allah hepımıze böyle guzel birliktelıkler doğru ınsanlar nasip etsın .. İnşallah tesekkur ederm ıyı dıleklerın ıcın :)

• ne güzel vallaha senin gibi bulabilsem 1 dene :D ama hatun yokki adam gibi

ALLAH mutluluğunuzu eksik etmesin

1|0
    0|0
    • Amiiiinn amiiiiin İnşallah :) Haklısın arkadasım bu zamanda doğru insan bulmak gerçekten zor , o yuzden aramıza ayrılık gırmeden birbirimizin değerini bilmeye calısıyoruz. Hadi inşallaaah :)) Ümidini kesme bulursun daha böyle kızlar bıtmedı iyi dileklerim senınle :))

• teşekkür ederim çok incesin ama bakacaz :)nasip kim olacak

• İnşallah bizde öyle birini buluruz :) allah hayırlı etsin kardeşim, mutluluğunuz hiç bozulmasın.

1|0
    0|0
    • İnşallah kardeşim dualarım sizinle Allah herkesi gönlüne göre versın :) Amiiiin amiin inşallah :)

• bende öyleydim bir süre sonra sık sık kavga edersiniz hep üzülürsünüz ardından küsmeler derken en son büyük bi küs gerçekleşir adı da ayrılık ayrıldıktan sonra çiftler bi taraf zaten en az 2-3 yıl kendine gelemez diğer bi taraf 1 yıl sonra bulur birini karşı tarafı çoktan unutur

0|0
    0|0
  • Seviiyorsun seviliyorsun saygıyı elden bırakmayın bunları düşünüpde kendini yorma mutluluğunuzun tadını çıkarın işte

0|0
    0|0
  • melankoliye tutulmuşsun bilmem yani zor bir durum biraz onu düşünmemmeye çalış

0|0
    0|0
  • ilerde keşke her gün görüşmeseydik diyeceksin..

0|0
    0|0
    • Neden ?

• hergün görüşerek şimdilerde çok güzel gelebilir size lakin zamanla hergün görüşmekten ve görmekten sıkılacaksınız... nedeni ise alışkanlık..

• "Kaç tane çıktığım oldu." Bundan ayrılır, bir o kadar daha çıkarsın.

0|0
    0|0
    • düzinelerce olmadı . 3 tane cıktıgım oldu , mendıl değiştirir gibi erkek değiştiren tip degılım ben . Ki o benı bırakmadıkca ben onu hiç bırakmam

• allah tamamına erdirsin. :)

0|0
    0|0
    • Ayyy inşallahh arkadaşım inşallahh :) Vallahi şimdi bile nasıl yuzum guluyor ..

• cicim ayları geçtiğinde tekrar gel :)

0|0
    0|0
    • 2.5 sene oldu ama :) 3e az kaldı ...

• benim hatunun aynısısın valla oda kafayı yemek uzere

0|0
    0|0
    • Ne güzel işte çook sevılıyorsunuz :))

• ayrı şehırlerde unılerdeyız ama sureklı ızmıre gelıyor sureklı derslerden gerı kaldım hala gelıyor gelme dedıkce valla napcagımı bılmıyorum. baksana şu fotoya bıtırdı bnı

• Yapış yapış bi ilişki diyorsun yani.

0|0
    1|1
    • Ne alakası var . 2 yıldır birlikteyız 1 kere Ayrılmadık Allaha sukur . Bız her konuda bırbırımızı anlıyoruz tamamlıyoruz ve sevgımızı göstermekten çekınmıyoruz ..

Kızlar Ne Diyor 4

• birbirinizi sevmeniz karşılıklı olarak sevmeniz çok güzel bişey ama tecrübelerime dayanarak söylüyorum çok yakınlık ayrılık getirir en sonunda da üzülen hayata küsen sen olursun sevme ayrıl ondan demiyorum ama bi düşünsen sende neyse inşallah allah yardımcınız olur

0|0
    0|0
  • hahah :D Seni cok iyi anliyorum :D ayni bendensin, bende böyle bazen kafayi falan yiyorum :D :D

0|1
    0|0
  • bende olsam o aşkı kaybetmekten korkardım ve kafayı yiyecemi düşünürdüm

0|0
    0|0
    • aynen ıste ödum kopuyor ya :(

• kafayı yemessin korkma onu kaybedeceğinden korktuğun için sana öyle geliyor bence böyle aşkı yakalamışsın böyle endişe edersen sevginin güzelliğini kaçırırsın boşver akışına bırak

• Sakın sonra başkalarına kalır :)?

0|0
    0|0
    • Ayy Allah korusun :) Doğru söyluyosun Canım anormal degıl normal takılayım ben :D Bu arada darısı basına :)

• tabi canım:)

Yükleniyor...