Galatasaray taraftarı Elmander ve Baros´a gösterdiği sevgiyi neden Umut Ve Burak´a göstermiyor?

Herkesin Burak ve Umuta bunlar kazma bunlardan bir cacık olmaz diyenlere anlam veremiyorum Burak 2010-2011 sezonunda 19 gol 2011-2012 sezonunda 33 gol ve bu sezonda 8 maçta 6 gol attı peki Elmander ve Baros geçen sene bu kadar gol attımı?Baros geçen sezon kötü oynuyordu taraftarlar stadı Milan Baros Milan Baros oley oley diye inletiyordu aynı şekilde Elmanderde sezona kötü başladı ama herkes adama sevgi gösteriyor tamam şuan bile hala Baros diyen arkadaşlar var ya sezon başında Umut transfer edildi herkes kazma dedi adam bana göre iyi oynuyor tamam Elmander ile Baros´a sahip çıkmaları güzel ancak Burak ve Umut´ta bu sevgiyi bu saygıyı hak etmiyormu?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Burak kişiliksizin teki beşiktaş da oynadığından beri takip ediyorum bjk,fb,ts en son gs hepsinde kendini yere atıp penaltı yaptırmaya çalışıp durdu.bu bi kere emeğe saygısızlıktır.karşı takım o kadar koşacak emek verecek senin kendini yere atman neticesinde olan penaltıdan maç kaybedecek.umut'a gelince çalışkan bi oyuncu ama Allah'ın bildiğini kuldan saklamanın anlamı yok tekniği yok denecek kadar az,gol vuruşları da kötü şansına birkaç gol attı diye bi anda göklere çıkaranlar oldu.Baros'u sadece gs performansına göre değerlendirmiyorum.çek milli takımında yıllarca oynadı.orada çok maçını izledim.liverpool'da oynadı.dünyanın herhangi bi ülkesine git baros de herkes bilir.burak ve umut'u toplasan bi baros etmez.onlar türk diye doğruları söylememek zorunda hissetmiyorum kendimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• sen gs maçlarını 90 dk izlemiyomusun %100 on tane gol pozısyonu oluyo bı tanesını zar zor atıyo adam bı de sadce gol sayısı degıl onemlı olan adamda ne teknık var ne futbol bılgısı boyle atak futbol oynayan takıma kımı koysan forvete en az o kadar atar zaten umut ıcın soylemıyorum o ıdare eder ama burak gs forvetı olacak adam degıl elmanderin yanına sow gıbı bı forvet olsaydı sımdı en az yedı puan yapmıstık şampi liginde bu adamlar cok basıt gollerı kacırıyo profesyonel futbolda artık bu yok buldumu atacaksın o yuzden 1 puan dayız

0|0
    0|0
  • barosa kimsenin sahip çıktığı yok şu an, para için burada olduğunu ve artık bir işe yaramayacağını herkes biliyor...

umut ve burağa gelince, daha yeni geldiler, seneye bu zaman kadar böyle giderse illaki taraftarın sevgilisi olurlar.

Elmandere gelince, elmander hem karakter adam hem de tam bir profesyonel. ileride formdan düşse bile kızamayacağımız bir adam

0|0
    0|0
    • Elmandere ilerdede kötü olunca sahip çıkarız diyorsunuz peki Baros azmı şey kattı bu takıma 3 sene öncede Baros için aynı şeyleri söylüyordun iyi gün dostu olmayı bırakın arık

• Kusura bakma da dediklerin saçma.. dünyanın hiç bir yerinde 3 sene önce iyi oynuyordu diye yıllardır oynamayan futbolcuya sevgi gösterisi yapılmaz. 3 sene önce sevdik diye de bu sene oynamayacağını bile bile sırf oturuyum da paramı alayım kafasındaki adamı desteklemeyiz. çok istiyorsan git al forma yazdır arkasına baros

• Oynatan varda adammı oynamıyor?

• Umut kiralık bir oyuncu Burak ise bizden önce 3 büyükler diye tabir edilen takımlardan oynayıp gelmiş bir futbolcu. Taraftar tabi ki sevgisini bu iki futbolcuya karşı da gösterecektir ama bunun zamana ihtiyacı var. Tabi Burak ve Umut içinde bu sezon açılan pankartları unutmamakta fayda var.

0|0
    0|0
  • milliyetcilige vurmaya gerek yok bence olayı elmanderle baroş bana göre çok daha iyi futbolcular burak ve umuda göre baroş dedigin adam 2010da tek başına gs yi taşıyan adamdı biz vefasızız artisiz adamı a2ye yoladık elmanderde iyi oyuncu umut hadi koşuyo bi çabası var adam okadar yapıyo ama burakte tık yok neyini sewecem

0|0
    0|0
    • Tabikide Baros ve Elmander çok daha iyi oyuncular özellikle Baros�un bir zamanlar hayranıydım ben Elmanderde ingilterde iyi işler yapmış ve isveç milli takımının önemli oyuncularında bir tanesi ama geçen sezon Baros ve Elmander toplam 20 gol attı Burak tek başına 33 attı hala kazma deniliyor kaçırıyor ama atıyorda adam Barosa yapılan vefasızlık evet çünkü haketmedi bunları

• sana şöyle diyim burak 150 pozizyona girer 33 tane atar...baroş 50 pozizyona girer 20 tane atar bu sadece futbolcuya baglı değil arkasındaki adamada baglı takımada baglı oyuncu attıgı gole yargılamak için bide takımındaki durumuna bakmak lazım takım dökülüyodu baroş 20 gol attı geçen sene bence trabzon şampiyon oldu burak tek forvetti zaten takımn arkadan süper paslar alıyor att 33 tane bidahada tövbe atamaz o admın kumaşı şu batuhan var ya ondan bi adım önde bu mantalite futbolculugu iyi olmaz

Yükleniyor...