Hukuk mu psikoloji mi?

arkadaşlar siz olanız hangisini isterdiniz? ben karar veremiyorum

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Hukuk çok sıkıcı bir bölüm bence.Psikolojiden hoşlanıyorsan onu tercih et.

0|0
    0|0
  • ben psikoloji okudum ve hiçte pişman değilim. hukukta güzel bölümdür ikisininde güzel parası var. insanlardan tiksinmek istemiyorsan hukuğu tercih edebilirsin :) psikolojide insanları aşırı derin ve detaylı tanıyorsun sonrasında neden ne davranışı yapıyolar bişeyler söylüyolar biliyor oluyorsun... tabi yalanlarını gördükçe onlardan uzaklaşabilirsin çünkü yalanlarının sebebini biliyor oluyosun.

0|0
    0|0
  • hukuk benim içimde uhtedir hep

0|0
    0|0
  • Psikoloji

0|0
    0|0
  • Kıyaslanmaz bile tabiki fizik.

0|1
    0|0
  • ikiside zor

0|0
    0|0
  • Tutduğunu koparabilirsen karakterinde hırs pes etmeme varsa Hukuk seç

0|0
    0|0
  • hukuğu bitir sonra psikolojiyi istersen çalışırken bile bitirirsin.

0|0
    0|0
  • E şıkkı, Hiçbiri

0|0
    1|0
  • psıkolojı

0|0
    0|0
  • hkk

0|0
    0|0
  • tabiki hukuk

0|0
    0|0
  • ben de :)

0|0
    1|0
  • Guguk.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• hukuk

0|0
    0|0
  • kesinlikle psikoloji..sonra da yüksek lisans,yada yan dal..bir prof un yanında 1-2 yıl psikanaliz..

ünv.yıllarımda dandik bir meslek diye küçümseyip şuanda ise deli ilgimi çeken bir branş.hukuk bence vasat elini sallasan avk.a çarpıyor.iyi bir derece ve kurumsal bir şirket yada zilliyon çevren yoksa çekilesi bir meslek değil..savcı/hakim olcam tribi de faydasız ..maddi ve manevi tatmini zayıf bir branş zannımca..

0|0
    0|0
    • Avukatlık o kadar boktan bir meslek değil allahın van'ından gelip bir tek adamı dahı tanımayıp bu cevreyı alt ust etmıs kendıne adlıyelere yazdırmıs adamlar.Birşeyleri basarmak mukemmel birşey.

• Psikoloji.

0|0
    0|0
  • İki bölümde hayalimde yatan bölümlerdi.

Ancak bu birazda kişinin karakteri ile ilgili bir seçim olmalı. Kendi karakterime baktığımda psikoloji bana daha uygun geliyor. Ben psikoloji derdim.

0|0
    0|0
  • psikolojiyi seçerdim

0|0
    0|0
  • hukuk

0|0
    0|0
  • Hukuk

0|0
    0|0
  • psikolojik daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Psikolojide uff basım agrır yaa kendı sorunlarını çözemeyen ınsanları bır koltukta dınle dınle nereye kadar ölürüm yaa ben..:S

0|0
    0|1
  • kesinlikle hukuk !

0|0
    0|0
  • psikoloji derdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...