Baros - Quaresma takası gerçek mi oluyor?

Sezon başındada gündeme gelen ancak gerçekleşmeyen bu takas devre arasında gerçekleşeceği konuşuluyor 2 oyuncununda sezon sonunda sözleşmeleri bitiyor kulüpler bu takasa sıcak bakıyor ancak benim aklımda şöyle bir soru var zaten bu adamların sezon sonunda sözleşmeleri bitiyor 6 ay daha beklerler bonservislerinide alırlar daha rahat sözleşme imzalayabilirler sizce Quaresma Galatasaraya gelse neler katar?Baros Beşiktaşta golcü sıkınrısını giderebilirmi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• quaresma beşiktaşa ne kattı ki galatasaray'a ne katacak.beşiktaş yönetimi enayiliğine doymasın.quaresma'yı türkiye'den bi takıma vermezlermiş ancak yurtdışından teklif gelirse verirlermiş sanki quaresma gittiği takımı şampiyon yapacak.boşu boşuna milyon dolarlar ödüyorlar quaresma'ya hiçbir maç da oynamadı ama bjk'nin en çok kazanan oyuncusu parasını tıkır tıkır alıyor.sezon başı gs teklifi sunmuştu yapsalardı takası şimdi hem boşu boşuna yıllık 3.8 milyon euro para ödemek zorunda kalmayacaklardı hem de baros gibi benim çok beğendiğim gerçekten değerli en azından quaresma'nın geçen sezon bjk'ye yaptığı katkının daha fazlasını yapacak bi futbolcu kazanacaklardı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence iki oyuncuda gider buradan.Değişme olmaz artık.

0|0
    0|0
  • Böyle birşey olsa Beşiktaş taraftarı yıkar ortalığı Quaresma gibi yeteneği biz kullanamıyoruz alın siz kullanın demek olur bu.

0|0
    0|0
  • olsaydı zaten sezon başında olurdu ihtimal vermiyorum ben

0|0
    0|0
  • Bence takas olması söz konusu değil beşiktaş bonservissiz vermeyiz diye açıklamalar yapıyordu. Baros'ta beşiktaşa giderse eğer ikinci yarı en kötü 10 gol atar diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • abi biz nekadar vefasız bi milletiz anlamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...